Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 120-130 ezer forintért szerint...

120-130 ezer forintért szerintetek melyik a legjobb laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan úgy néz ki, hogy veszek egy laptopot és érdekelne a véleményetek, hogy melyiket érné meg legjobban, főleg programozásra, filmezésre használnám, de örülnék ha mennének rajta a játékok is, persze erre itt van az asztali is.

Arra gondoltam, hogy minimum egy i3 legyen benne de sajnos a fent említett árkategóriában nem láttam i5-öt :(

Köszönöm a segítséget!



2013. dec. 7. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem veszel egy 80ezres pct mini házzal jobban jársz, ugyanannyit tud mint egy laptop, max a hátadon kell cipelned ha mész vhova és kell :D 130ért max ilyen 50-60ezres géppel felérő laptopot lehet találni
2013. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezért is írtam, hogy nem egészen játékra kellene, de ha már úgy van az akció vagy éppen benne vagy az árban, akkor legyen benne egy videókari.
2013. dec. 7. 10:27
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

130-ért nem kapsz olyat ami jó lenne játékra.


Ebben az árban talán ez legerősebb, a többinek gyenge a processzora.

[link]

2013. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szimpatikus darab : )
2013. dec. 9. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!