Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem rég vettem egy lenovo...

Nem rég vettem egy lenovo ideapad U510-es gépet, de ahol vettem ott a win7-et rakták a gépre, pedig olvastam, hogy teljesen win8-ra lett tervezve. Ezért lehetnek vele problémáim?

Figyelt kérdés

akármit dugok a gépbe,rögtön felugrik egy ablak,hogy telepítsem ezt meg azt.ok rákattintok,hogy telepítse,de bejön egy oldal,hogy nem találhatóak driverek. már mindenhol kutakodtam,de ha bármit is letöltök vagy win8ra van vagy 32bites winre. nekem 64bites. szerintem nem is létezik hozzá driver. sem a kamerám nem működik,sem a mobiltelefonom usbje, sem semmilyen sd kártyát nem tud beolvasni,a nyomtatóval is hetekig küszködtem.

ha bemegyek és megmondom nekik hogy rakják rá a win8at akkor kell érte fizetnem?


2013. nov. 28. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Win7-tel is illene működnie. A "Win8-ra lett tervezve" gyakran csak marketing szöveg.

A Win8-at biztos nem fogják ingyen feltenni, azt hiszem valami upgrade díja van, tehát talán nem kell teljes árat fizetni a MS-nak, de a szaki a saját díját is valszeg hozzáadja.


Próbáld a gép gyártói oldalán keresni a drivereket, talán azok hiányoznak.

2013. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mondom,hogy már kb mindenhol kerestem és eddig még nem találtam egy használhatót sem. esetleg te nem tudsz segíteni?

csak az is,hogy most beviszem ,hogy rakják rá az illesztőprogramokat szerintem két hétig rajta fognak ülni...

2013. nov. 28. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is csak guglizni tudok, jobb híján.


[link]

2013. nov. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na igen innen is töltöttem már le és a telepítésnél mindig ki írt valami hibát:/ azért köszi
2013. nov. 28. 16:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj a hibaüzenetre keresni guglival. :(
2013. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!