Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kaptam egy pc-t. Beleraktam a...

Mezei User kérdése:

Kaptam egy pc-t. Beleraktam a saját vinyómat, de nem működött. Visszaraktam az enyémbe de nem ismerte fel, eltűnt minden, újra telepítettem. Olvastam valahol, hogy ilyenkor a lemezen megmaradnak a régi adatok. KÉRDÉS:Hogyan lehet előhívni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha újratelepítetted akkor annak már annyi, ha letörölted a vinyóról... De ha valami csoda folytán nem törölted volna le, akkor tudom javasolni a Delock IDE-HDD hordozható vinyó dobozt. Ebbe csak bele helyezed a régi vinyódat, és USB-vel csatlakoztatod ezt a dobozt a gépedhez. Így elő tudod hívni az adatokat. Egy link: [link]
2013. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Beleraktam a saját vinyómat, de nem működött"

Kicsit részletezhetted volna, mi az hogy "nem működött".

Amúgy az op.rendszerek többsége sajnos ennyire nem hordozható.

2013. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1,Egy cikkben volt, hogy nem ér semmit az újratelepítés,mert a régi adatok egy mappába kerülnek.És az elérési utat kell megadni.Valami ilyesmire emlékszem.
2013. szept. 5. 11:22
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a cikket: [link]
2013. szept. 5. 11:39
 5/7 anonim ***** válasza:

"ilyenkor a lemezen megmaradnak a régi adatok"

Nem megmaradnak, hanem megmaradHATnak. De nem feltétlenül, és többnyire töredékesen. :)


Itt van pár progi hozzá, de nem tudom, melyik a legjobb.

[link]

2013. szept. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem vidd be egy PC boltba (nem áruház, hanem konkrét számtítástechnika bolt, ahol pl. gépeket javítanak stb), ott szerintem át tudják másolni az adatokat arra amire szeretnéd, ez a legegyszerűbb megoldás.
2013. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. szept. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!