Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy laptop működhet így?

Egy laptop működhet így?

Figyelt kérdés
Beállítom, hogy a fedél lecsukásakor ne csináljon semmit,és hozzákötök egy monitort....
2013. nov. 27. 23:34
 1/10 anonim válasza:
Billentyűzet, egér nélkül nehezen. És ne hajtsd le teljesen úgy fog működni
2013. nov. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bill,egér van.
2013. nov. 27. 23:49
 3/10 anonim válasza:
Akkor működhet . Ne csukd le teljesen
2013. nov. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
be lehet állítani hogy ne kapcsoljon ki illetve ne rakja át magát alvó üzemmódba.
2013. nov. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy újraindítás olyan hatást ér el, mintha kikapcsolnám,majd bekapcsolnám?
2013. nov. 27. 23:56
 6/10 anonim ***** válasza:
ha van videokártyának kialakított helye akkor sikerülhet rákötni még egy monitort.
2013. nov. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A laptopokhoz arulnak ugynevezett "docking station-t". Berakod a laptopot es a docking stationre kotod a kulso monitort, egeret, billentyuzetet. A laptophoz hozza sem kell nyulnod ha a dockban van, arrol be lehet kapcsolni, akar egy desktopot. Ha pedig csak a laptoptot akarod magaddal vinni, siman kiveszed a dockbol es nem kell a kabelekkel kinlodni.

Nekem Dell laptopom van meloban es igy oldottam meg a desktop/laptop konvertalast. Raadasul ket monitort is ra lehet kotni a dockra (VGA es DVI kimenet). Itt egy kep, hogy jobban ertsd mirol is van szo:


[link]


Az en dockomon van 4 USB bemenet, mikrofon, hangfal bemenet, VGA, DVI bemenet, LAN port stb.

2013. nov. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hol vetted és mennyibe kerül ilyen dokkoló?


Nagyon tetszik...

2013. nov. 28. 00:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Amazonon, vagy Ebayen lehet talalni. MO-n nem tudom, mivel USA-ban elek.

Googlen rakerestem a "laptop dokkolo" kifejezesre, ezeket a talalatokat dobta ki:


[link]

2013. nov. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működik így, csak így nincs sok értelme annak, hogy laptop.
2013. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!