Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek inkább most így...

Mit vegyek inkább most így generáció váltáskor? Ps3, Ps4, Xbox 360, Xbox One vagy egy jó PC-t (ez lenne nekem a legszimpatikusabb mivel nem vagyok konzolos, de lehet itt az ideje)?

Figyelt kérdés
ha PC akkor milyen konfig legyen ami tudja futtatni az újabb játékokat max 150k

2013. nov. 23. 19:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Xbox One vagy PS4 neked a jó alternatíva. Mindkettőn nagyon szépen fognak futni a játékok, minimum 4 évig. A PS4 olcsóbb, de inkább csak játékra van kihegyezve ( gyorsabb GPU ), de az Xbox One inkább egy "média doboz", ami játékra is optimalizálva van. Lényegét tekintve mindkettő brutálisan sokat fejlődött az előző generációhoz képest. Jelenleg az Xbox One nem kapható Magyarországon ( tudtommal ). Őszintén magam sem tudom a kettő közül melyiket vegyem, mindkettőnek vannak előnyei ( nem csak játékokkal kapcsolatban gondolom, mert ott nyílván PS ). Szóval PS4 vagy Xbox One, a többi semmiképpen, főleg nem a régi konzolok.
2013. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

igazából attől függ hogy mire kell,xbox one nekem nagyon tetszik kinet miatt,meg hogy nem csak egy konzol akar lenni,mennyire buli már pl hogy nem kell xbox livbe folyton bejelentkezni csak elég ha kinect meglát és és kész :)

PS4 ilyen gamereknek jó,xbox one is csak az több mindenre jó viszont 1fokkal rosszabb grafikával,bár sztem elenyésző ez.

Viszont Microsoft nem hazudott abban,hogy be akar törni az Európai piacra,pl már tárgyal a Deezerrel hogy megvenné és beépíteni az onba,ezáltal nálunk is lenne zeneszolgáltatás a konzolhoz,viszont csak 2014-ben fog megjelenni itt M.O-n amig nem baj,mert legalább addigra meg lesz töltve tartalottam a live,meg ha minden jól megy tud majd magyarul is a kinect,mivel nem is nehéz ezt beálítani mivel a magyar nyelv nagyon érthető nyelv a világon,és nem is lehet össze keverni más szóval ellenben az amerikai angollal igen.

2013. nov. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!