Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vegyek inkább most így...

Mit vegyek inkább most így generáció váltáskor? Ps3, Ps4, Xbox 360, Xbox One vagy egy jó PC-t (ez lenne nekem a legszimpatikusabb mivel nem vagyok konzolos, de lehet itt az ideje)?

Figyelt kérdés
ha PC akkor milyen konfig legyen ami tudja futtatni az újabb játékokat max 150k

2013. nov. 23. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
pc-t fejelszteni kell de 2-3 ezerrel olcsobbak rá a játékok mig a konzolt nem kell de drágábak ajátékok
2013. nov. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 sZeReNcS ***** válasza:

Az új konzolok elsöpörnek mindent! xbox 360 ősrégi, ps3már nem elég a maxhoz, xbox one pofátlan, a best buy a ps4(hogy miért? egyszerű: olcsóbb és jobb, ezek tények, utána lehet nézni)


Azért írtam az elején h viszik a pálmát mert feltételeztem h a pc-hez is mindig a boltból szerzitek a játékokat. Ez fontos dolog mert ellenkező esetben: kb ugyanannyiba fáj egy jó 'komplett pc' mint egy 'ps4+hozzá játékok' -> de akkor még nem vágtunk össze egy videót vagy nem konvertáltunk mp3ba zenét, vagy photoshoppoltuk volna ki a ragyákat stb...

szerintem ebből kiderült h pc fan vagyok, de nem bánom :)

2013. nov. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha van egy pc-d amin még tudsz netezni filmezni akkor ps4et vegyél

[mert konzolon sztem nem lesz kellemes a net még ha azt is mondták hogy barátságosabb lesz ps4en a böngésző]

2013. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha konzol akkor PS4. Ki fog tartani nagyon sok évig, avulni nem fog úgy, mint a PC.


Tegyük fel összeraksz egy konfigot, ami FullHD-ban visz mindent, de 2 éven belül nem fog érni valami sokat játékok terén...

2013. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Plusz PC-n nincs exclusive játék míg PS4-re rengeteg van rohadtul gyönyorű grafikával,A mostani PS4 290GB-os játékokat is tudja kezelni,tehát nem egy gyenge szar.
2013. nov. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tehát, ha konzol akkor csak is PS4, és mi van a PC-vel?
2013. nov. 24. 12:11
 7/12 anonim ***** válasza:
150k-ért nem kapsz olyan erős PC-t mint a PS4
2013. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 sZeReNcS ***** válasza:
de ps4 magában lószart se ér kellenek hozzá játékok, azok meg jó drágák.
2013. nov. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fú na és ba zdmeg,ha nem tellik rá ne vedd meg!

Egyébként csak mondom hogy csak nálunk van ez hogy PC-n olcsóbbak a jázékok mint konzolra,külföldön mindenhol 60$-ár a PC és a konzolos verzió is.

2013. nov. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Viszont xbox is jó lesz ha hivatlosan meglenekik magyarországon,vagy is én azt veszek kinect miatt meg az egész rendszere miatt.
2013. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!