Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez? Kijelző hiba?...

Mi lehet ez? Kijelző hiba? Nemrég vettem használtan egy 1 éves laptopot semmi baja nemvolt 2 hétig egyszer csak elkezdett a kijelző oldalán a keret mentén " besötétedni" ami egyre jobban terjed több helyen is azt mondták hogy beázot de ez lehetetlen?

Figyelt kérdés
mikor hozzám került semmi baja nem volt 2-3 hét után egyszer csak leálitottam majd másnap reggel veszem ki a szekrényből és megjelent az a "folt" amit mindenki beázásnak mond használtam 2 napig 3. nap megint előveszem már a tul oldalán is van folt és a meglévő is egyre csak nől mi a fene lehet ez???
2013. nov. 20. 15:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

hidd el, átérzem a problémát, mert nekem sincs sok pénzem

de igazából mindegy, hogy az előző tulajnál lett ilyen, vagy most, ez már rajtad maradt sajnos

az új kijelző meg valószínűleg nem lesz ilyen, ha veszel

2013. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!