Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nexus 10 vagy ipad mini?

Blade2 kérdése:

Nexus 10 vagy ipad mini?

Figyelt kérdés
Ti melyiket vennétek?

2013. nov. 18. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Két elég köcsög cégről van szó (Google és Apple), tehát ez nem lehet döntő tényező, viszont az Ipad mini szoftveresen sokkal inkább egyben van, ahogy a droid sosem lesz, árban az olcsóbb 16GB-os darabok a Nexus 7 szintjén vannak.


A zárt rendszer miatt sok dolog sokkal körülményesebb vele, de szerintem az ezekkel együtt is jobban megéri. Végre sikerült reálisan beárazni egy Apple terméket.

2013. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem a kettő nem egy kategória. ki mire használja...


személy szerint a Nexus-t venném, mert írtózom az Apple zártságától, bár kétségtelen vannak előnyei is.

2013. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kifejtenétek miben nyilvánul meg az apple zártsága? azon kívül hogy nem férsz hozzá a fájlrendszerhez, valamint zenét csak itunes-on tölthetsz rá (de ettől persze még lehet az letöltött zene is, csak itunes-on keresztül kell rápakolni). ezen kívül mégis miben zártabb mint bármi más? ez tévhit szerintem :) nekem iphone-om van, és soha semmi nem volt amit ne tudtam volna megoldani rajta
2013. nov. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bamboochatheone ***** válasza:
Én is Nexus-t javaslok. Aki fogott már Nexus-t a kezében az tudja hogy megüti az Apple szintjét. Csak sokkal több lehetőséged van vele.
2013. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb kijelző kell és nyíltabb rendszer nexus,ha egy nagyon stabil,kezelhetőbb,mobilisabb,szebb tab kell,ami még éveken keresztül támogatva lesz akkor ipad mini

Amúgy nem csak ituneson lehet rá zenét tölteni,simán letölthetsz akármilyen zenét az ipadaddel youtubról,fájlmegosztókról,sőt még torrentezni is lehet vele ,akármit meg lehet csinálni amit droidon is

Nekem ipad 4 van,imádom

És szerintem ipad mini retinát vegyél,sokkal jobb mint a sima mini,annak semmilyen szempontból nem ér a nyomába a nexus

2013. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,igen nekem nagyobb kijelző lenne jobb és "nem annyira zárt rendszer"

szóval valószínű nexus lesz

még az lenne a kérdésem hogy nem kevés a 2 mag mert mondjuk olvastam hogy felveszi a versenyt a tegra 4 magosával?

2013. nov. 19. 18:21
 7/8 roli901214 válasza:
mindenkepp a minit vedd! Csak egy barati jo tanacs!
2013. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ipad! :)
2013. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!