Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM-ot akarok venni a gépembe....

RAM-ot akarok venni a gépembe. Milyet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nézegetni láttam olyanokat hogy ddrm3 meg dram vagy nem tudom de nem is az a lényeg hanem asztali pc-be akarok venni +4GB-t

(most alapból van benne 4GB)

Na az a kérdésem hogy milyet , hol , és mennyiért?

A lehető legolcsóbbat de azért olyat hogy ne legyen probléma



2013. okt. 27. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
úgy hogy nem tudjuk milyen alaplapod van, nehéz segíteni
2013. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eloszor is kene az alaplapod tipusa...szerintem ddr3-ra gondoltal
2013. okt. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a cél is számítana, hogy mire akarod használni, de nekem a biztonság kedvéért itt csücsül 2x8gb kingston hyperX blu
2013. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is mint ahogy az előttem levő kollégák leírták az alaplapod típusától függ hogy DDR,DDR2,DDR3 való e bele ha ez megvan akkor azt sem árt tudni hogy most hogyan van meg benne a 4GB ugyanis lehet hogy 2 RAM foglalat van a lapodon és 2x2GB RAM-od van szóval hogy ha akarsz még 4-et akkor venned kell 4x4GB RAM-ot amit nem biztos hogy elbír az alaplapod de ha elmondod az alaplapod típusát akkor én ezeket mind leírom neked ha kell még konkrét linket is küldök hogy melyiket ajánlom bele.
2013. okt. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszi!

de hol lehet megnézni hogy milyen alaplapom van? (nem szedem szét a gépet!)

találtam egy ilyet ha ez segít: "ACPI x86 alapú PC"

és játékra kellene

többet nem tudok

2013. okt. 28. 12:18
 6/10 anonim ***** válasza:
Aida64 vagy Everest Ultimate nevű programok meg tudják mondani hogy milyen lapod van :)
2013. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha nem szeded szét a gépet, ki fogja berakni a ramot? xDD vagy apuci megtiltotta?
2013. okt. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Teno ***** válasza:

Mi a géped többi paramétere?

Mert lehet halál fölösleges lesz neked még 4Giga!

Játékra amúgy a 4GB is oké még

2013. okt. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7

Gondolom nem volt kedve aznap szét szedni meg ilyenek amúgy meg talán szerelő? bár mondjuk egy RAM beszereléséhez nem kell sok tudás.

2013. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Most ez egy kicsit OFF-topic, de azért leírom, mert fontos. Mindig, mikor RAM-ot veszel, mikor megjött, futtass le rajta egy Memtestet! Mert lehet, hogy a Windows megy vele, de közben hibás. Szóval cseréltesd ki, mielőtt lejár a garancia! :D

Remélem segítettem :D

2013. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!