Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell csinálni ha én...

Mit kell csinálni ha én akarok videó kártyát rakni a gépembe?

Figyelt kérdés
Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy ha van a gépem és abban most olyan videó kártya van ami az alaplapban van benne akkor hogyan rakjak bele videó kártyát mert van egy bele való videó kártyám de félek hogyha belerakom akkor lesz valami baja a gépnek hogy pl.: újra kéne telepíteni mert már volt rá példa, hogy raktam bele egy ramot a másik kettő mellé és amikor utána gépeztem ilyen kék lett a kép és azt írta hogy valami hibás vagy rosszul van telepítve. De ha most belerakom a videó kártyát akkor csak annyit kell csinálnom, hogy beleteszem feltelepítem és letörlöm a régi videó kártya programját? Mert igazából ennek a sorrendjét sem tudom.
2012. dec. 28. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ne tökölj csak ragd bele!
2012. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, és amit anno bele raktam ramot amivel hibát hozott ki az is bele való volt.
2012. dec. 28. 14:46
 3/9 MBSmiley válasza:
0%
Elméletileg ha új videó kártyát raksz bele akkor mindenképp újra kell telepíteni mert a telepítésnél a driver is más.
2012. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor mindegy, de az a videó kártya amit bele raknék az egy másik gépemből való és azzal az a baj (a géppel), hogy nemrég kicserélték az alaplapot újra is telepítették és amikor bekapcsoltam jó volt két nappal később azonban elkezdett szirénázni. Azt mondták, hogy az a videó kártya miatt van de a videó kártyám az jó mert ki lett próbálva egy másik gépben. De az enyémben olyan mintha benne sem lenne akkor azzal a géppel mi lehet a baj?
2012. dec. 28. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
2. válaszoló hogy kéne már újratelepíteni? Én processzort cseréltem, vga-t cseréltem, ramot bővítettem, alaplapot cseréltem és nem telepítettem újra, felraktam a drivereket és annyi.
2012. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bele akarsz tenni egy videókártyát,előbb a régit ki kellene venned. :)
2012. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de az bele van építve az alaplapba.
2012. dec. 28. 15:03
 8/9 Rasta Joint ***** válasza:
88%
Integrált videokártyát nem igazán tudod kiszedni belőle:) Annyi, hogy a másik VGA-t berakod az alaplapi videokártya foglalatba, utána BIOS-ban letiltod az alaplapit,így az újat fogja használni. Nem kell újratelepíteni az operációs rendszert, csak fel kell tenned az új kártya driverjét, a régit pedig le kell szedni.
2012. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Rasta Joint épp egy ilyen jó válaszra vártam! Most már értek mindent.
2013. jan. 3. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!