Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni akarok egy videokártyát...

Venni akarok egy videokártyát honnan tudjam hogy jó lesz e a gépembe?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy agp-s kel bele de kel még valamire figyelni?
2012. máj. 6. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy fizikailag beleférjen a házba. Ez is akkor számít, ha kicsi (pl. félmagasságú fekvő) házad van, vagy nagy méretű kártyát akarsz beletenni (pl. x1950).
2012. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Még régebben voltak kompatibilitási gondok a VGA és a proci típus között, ha jol emlékszem! pl.: Intel gép nem szerette az ATI kártyákat! De mondjuk sztem ezt mára már kiküszöbölték...
2012. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen sosem volt, nem tudom honnan szedted ezt a hülyeséget.
2012. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
14:13, sztem meg volt... Találkoztam olyannal,hogy driver telepítéskor kiirta, hogy nem kompatibilis az intellel... Bevitték szervízbe, kicserélték a karit és jó lett a gép... De ha te mondod, biztos ugy van...
2012. máj. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Két dolog lehetséges. Vagy rosszul emlékszel, vagy már akkor is hülyék voltak a szervizesek.
2012. máj. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

"hogy driver telepítéskor kiirta, hogy nem kompatibilis az intellel."


Ez csak egyetlenegy esetben lehetséges, ha valaki berakta a diszkrét kártyát, és elfelejtette letiltani az IGP-t, továbbá a vga kábele szintén az alaplapba volt bedugva. Természetesen ez nem a hardware hibája, hanem a user retardált.

2012. máj. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

"user retardált."

+1

2012. máj. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!