Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom megmenteni az...

VLLBalázs kérdése:

Hogyan tudom megmenteni az adatokat?

Figyelt kérdés

Csináltam egy nagy hülyeséget!

Van egy ide és egy sata meghajtóm! És mindd a kettő 80 gigás! És a telepítésnél elnéztem és a satára tette amin az adataim voltak! Meg kéne menteni! Kérlek segítsetek!!!!



2013. okt. 16. 20:23
 1/5 likvidjozsi ***** válasza:
Tehát a rendszeredet, arra a meghajtóra tetted amin fontos adatok voltak, tehát le lett formázva. Ha egy meghajtó le van formázva, akkor csak külömböző erre szakosodott cégek tudják visszahozni az adatot (tudomásom szerint), és arra területről ahonnan már írtál új adatot, nem lehetséges kinyerni. Nem hiszem hogy bármilyen program vissza tudná hozni az adatokat. :(
2013. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


The advanced mode can be used for recovering files from formatted drive<<<------. It offers support for the following file systems FAT, NTFS and ExFAT.

2013. okt. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Formázott vinyóról visszanyerhető egy csomó adat, de ha arra oprendszert is telepítettél, akkor szinte alig menthető...


[link]

2013. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt profi céghez kéne bevinned, és csak a töredékét tudná visszaszerezni (pl. esélytelen, hogy egy játék minden fájlja meglegyen), de képek, videók, dokumentumok egy része visszahozható. Annak meg szinte semmi esélye hogy te bármi hasznosat találj.
2013. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehérsrácnak van igaza, formázás után még visszanyerhető az adat. De az a rész biztosan nem, amit a telepítéssel felülírt.
2013. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!