Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek vmi ötlete h...

Kerosz kérdése:

Van valakinek vmi ötlete h lehetne megmenteni az adatokat esetleg egy szervíz ahol megtudnák oldani?

Figyelt kérdés

Segítségre lenne szükségem. Van egy 640Gb os samsung S2 2,5" külső winchesterem. Fullon van képekkel filmekkel adatokkal. Egyik nap használni szerettem volna de mikor csatlakoztattam a géphez (asztalihoz és laptophoz is) formázatlan partícióként érzékelte majd 10 perc gondolkodás után kidobta h formázzam meg amit természetesen nemszeretnék. Ha eltávolítom a gépből az usb kihúzásakor szintén formázás lehetőségét adja. A winchester működik led vilűgít pörög de nemlehet megnyitni.

Válaszokat előre is köszönöm.



2013. júl. 6. 19:48
 1/5 pinkpancser ***** válasza:
Vannak olyan programok amik szépen végignézik a rajta levő adatokat és ha kell mentik máshová. Viszont elég lassan fog menni és ajánlott legalább annyi szabad hely egy másik vinyón, mint a hibás mérete! Nekem a kedvencem ilyen célokra a get data back.
2013. júl. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van. Én is így jártam, de szerencsére csak 60GB adattal.


GetDataBack for NTFS/FAT32 attól függ, hogy milyen a fájlrendszer.


Időigényes nagyon. :(

2013. júl. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

!!!

Csak tölts le egy debian 7.0 live CD-t, írd ki, bootolj be vele és mentsd le az adataidat valahova. Aztán formázd NTFS-re a HDD-t windows alatt.

Nekem is volt ilyen gondom, így oldottam meg. Nem kell semmiféle sz_r helyreállító program-

2013. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szeintem samsung vinyót vagy külsö hdd-t ne vegyetek mert elég hammar be fogja adni az unalmat
2013. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
És mi lenne a megbízható? WD, aminél a nagy energiatakarékosság miatt egy nap alatt 2500 felpörgetés jött össze és fél évesen mehetett vissza garba? Esetleg seagate aminél előfordul még lezárás (és akkor a bios sem látja)? Minden márkánál vannak rossz sorozatok, elcseszett firmware-ek, és ha kifogsz egy ilyet akkor valószínűleg változik róla a véleményed, de ezért még nem kéne általánosítani. Egyébként most 3 samsung van a gépembe. A legfiatalabb 7 éves és 100/100 mind :)
2013. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!