Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tudok fordulni panasszal,...

Szabó Gy kérdése:

Hova tudok fordulni panasszal, ha nem vagyok elégedett a szervíz válaszával?

Figyelt kérdés
A videókártyám megadta magát.Egyre többször ment el a kép két hónap leforgása alatt,a végén már nézhetetlen lett.Van még rá több,mint egy év garancia,ám a szervíz szerint valami ráfolyt a videókártyára és ez okozta a hibát.Az hogy valójában mi ment tönkre rajta nem mondták.Nos ez nem igaz,mert semmi nem folyhatott rá.A gép nem vízhűtéses.A gép oldala pedig csak takarításnál,kifúvatásnál volt leszedve.Szerintem át akarnak verni.Hová tudnék fordulni panasszal,illetve járt-e valaki hasonlóképpen?
2013. okt. 15. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:

fogyasztóvédelemhez.

[link]

2013. okt. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:)
2013. okt. 15. 07:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb érdemes egy másik szervizben is megkérdezni a dolgot. Ha tényleg van rajt valami folyadéknak a nyoma akkor simán rád fogják, hogy nem rendeltetésszerűen használtad.

Én alaplappal jártam így. Gyárilag volt rajt egy karcolás, olyan helyen ahol igazából semmi sincs a közelben. Mikor elromlott erre fogták a garanciavesztést. Mivel nem volt drága cucc én hagytam a fenébe. De az biztos, hogy abba a boltba többet nem megyek...

2013. okt. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Velem is így volt, említettem nekik a fogyasztóvédelmet és már duzzogva de mégis megcsinálták, mert a fogyasztóvédelem nagyon magas bírságokat szab ki. (sok millió forint)
2013. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!