Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Visszavihetem-e ilyen panassza...

Visszavihetem-e ilyen panasszal a vezetéknélküli egeremet a tescoba?

Figyelt kérdés
Az egér körülbelül másfél napot bír ki tölthetős akksival(!). A billentyűzetben még a hozzá adott elemek vannak, azzal nincs gond.
2012. febr. 26. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerinted viccből volt olcsó? Max. akkor veszik vissza, ha jófejek akarnak lenni, de nem kötelesek. A cucc működik.
2012. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor vetted?

Konkrétan most nem tudom meddig, de pár napon belül kötelesek visszavenni.


Ha volt rá garancia valamennyi, akkor szintén visszaviheted, bár ekkor csak cserélik valószínűleg/javítják.

2012. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gondoltál még arra, hogy valószinüleg az akksid ócska? szinte kizárt, hogy visszaveszik, hisz nem hibás
2012. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vegyél bele normális alkaline elemet és meglátod nem lesz gond
2012. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
energizer elemek nem hiszem hogy annyira ócskák lennének, ráadásul zsír újak. Körülbelül 2 hete vettem, 5000 Ft volt a szett.
2012. febr. 26. 15:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Energizer akku nálunk sem bír sokat. Úgy lemerül, hogy hozzá nem nyúlunk. Van egy spéci 2 amperes gyorstöltőnk, azzal 2 perc töltés után már kiírta, hogy feltöltve. Visszaraktuk mégegyszer és akkor már 2 órán át töltötte.
2012. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 karcsi22 válasza:
nekem is ugyan ez a gondom, szerintem ezek ilyen gagyi gyártmányok a bill. még egyszer se kellett feltöltenem kb 2 hetes, de az egeret 2 naponta kb. a tied nem technika márkájú esetleg ?
2012. febr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
de, pontosan az ! Technika...
2012. febr. 29. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!