Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen netbookot/laptopot vegyek?

Milyen netbookot/laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

előre is köszönöm a segítséget, sajna nem nagyon értek a témához.

A gép leginkább netezésre, szövegszerkesztésre, egyetemi dolgok elintézésére kell. Azért gondoltam netbookra,mert az sem lenne hátrány,ha könynen tudnám cipelni, de egyelőre nincs másik gépem, amin "komolyabb dolgokat" véghez tudnék vinni, úgyhogy ezért félek picit a netbbok dologtól. Pontos infóm nincs mondjuk róla,hogy mennyit bír el...

A másik szempont az ár, max 70-80at szeretnék rászánni, régebbi használt gép is érdekel, de 2-3 éves távlatra tervezek vele.


2013. okt. 8. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából márka tanácsot adok neked HP az egyik legjobb gép, nekem van 5 éves laposom tőlük, és még fut:D

Nézz szét laptop oldalakon, bár ez az összeg nagyon behatárolt, viszont így nem lesz túl sok lehetőség, ami megzavar.

Viszont csodát ne várj ennyi pénzért, ami a gyorsaságot illeti.

2013. okt. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
vegyél használtat szerintem. 40-50-ből tudnál egy pofás laptopot venni ami kitűnő állapotban lehet.
2013. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BM-Striker ***** válasza:
Használt 14 colos Lenovo Thinpad-ot vegyél és cserélj benne akkumulátort, sokkal jobb lesz, mint azok a szutykok, amiket 80-ért adnak újonnan.
2013. okt. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt:


[link]


Javaslom a Dell Latitude, a HP Elitebook és Probook, a Lenovo Thinkpand szériáit. Ezek üzleti kategóriás gépek és mint ilyenek eleve strapabíróra tervezettek.

Ha hurcolni akarod, akkor kisebb 13-14"-os kijelzővel válaszd, bár ezek gyakran drágábbak mint a 15,6"-osak.


Ha hosszabb távra tervezel, akkor próbálj olyat keresni, ami első vagy második generációs i3, vagy i5 processzorral szerelt, és ne ijedj meg az integrált videokártyától. Sokkal hoszabb üzemidőt biztosít mint a diszkrét társai, és egyetemre ez sokkal fontosabb lehet, mint a nagy grafikus teljestmény. (Feltéve persze, hogy nem 3D modellezést tanulsz)


Alfa156 megbízható profi eladó. Sokan mondják, hogy használt laptopot csakis nála (laptopsystem) érdemes vásárolni.

2013. okt. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,sokat segítettetek!


A netbookokról valakinek valami? Azon túl,hogy túl nagy teljesítményt ne várjak tőlük...:D


eee pcket nézegettem, ez megfelelő lenne az én céljaimhoz?:)

2013. okt. 9. 19:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!