Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen netbookot, notebookot...

Milyen netbookot, notebookot vagy laptopot vegyek ilyen igényekkel?

Figyelt kérdés

Nem értek hozzá. Bárminemű infónak örülök.

Kábeles Digi nettel is szeretném használni. Leginkább mozilla, microsoft office, film, 1-2 kb.10 évvel ezelőtti játék, farmerama, pokerstars amire szükségem lenne.

(Szeretném 35000-40000 körül megúszni)


2011. dec. 16. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből csak használtan lehet valami normálisabbat kihozni. Újonnan esélytelen, ahhoz még ennyit kellene hozzádobnod.
2011. dec. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen célokra jó a legalapabb is, de valószínűleg ennél kicsit drágább lesz.
2011. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És márkában mi az amit mondjuk semmiképp se, vagy mi az, amire érdemes figyelni?
2011. dec. 16. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A Dell alapvetően kerülendő, mert bár jól ismert és elismert gyártó, a támogatás már nem az erősségük. Asus, Acer, Toshiba, Sony, HP stb. Kb. az összes jó lehet. Szerintem az ár fog dönteni.
2011. dec. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hű. Pont a Dell-t gondoltam jónak, az Acer-ről olvastam negatív dolgokat. Árban melyik a legbarátibb a többi közül?
2011. dec. 16. 23:32
 6/6 anonim válasza:
Igen ilyen igények melett kb mindegy mit veszel. Én az Acert és az Asust ajánlanám, mert tudtommal ár/érték arányban ezek a JELENLEG a legjobbak. A supportjuk is jó magyarországon. És amit tudok ajánlani, hogy ne Intel Atomosat vegyél, ha egy mód van rá.
2011. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!