Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a gépemmel? Mi...

Mi a baj a gépemmel? Mi okozhatja hogy ilyen lassú?

Figyelt kérdés

Microsoft Windows XP Professional 2002-es verzió,512 RAM,NVIDIA n Force Networking Controller,NVIDIA GeForce 7300 GS videokártya, ACPI egyprocessoros PC,AMD Athlon 64 processor 3000+.

Barom ilassú a gép és nem tudom mi a gond.Percek telnek el mire egy netes olgdalt megnyit,meg általában bármit nyitok meg programot stb sokáig homokórázik.Időnként magától ujraindul, teljesen váratlanúl,de semmi hibát nem ír ki. Szerintetek Mitévő legyek hogy orvosoljam a problémát.Gondoltam arra is hogy lehet cserélenm kellen a processzort mert már régi, de nem tudom.?



2013. okt. 5. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezt töltsd le az Asztalra, írd ki DVD-re és másold be. Javítócsomag az XP-hez, nem vírusirtó.

[link]

2013. okt. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!