Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a gépemmel? Mi...

Mi a baj a gépemmel? Mi okozhatja hogy ilyen lassú?

Figyelt kérdés

Microsoft Windows XP Professional 2002-es verzió,512 RAM,NVIDIA n Force Networking Controller,NVIDIA GeForce 7300 GS videokártya, ACPI egyprocessoros PC,AMD Athlon 64 processor 3000+.

Barom ilassú a gép és nem tudom mi a gond.Percek telnek el mire egy netes olgdalt megnyit,meg általában bármit nyitok meg programot stb sokáig homokórázik.Időnként magától ujraindul, teljesen váratlanúl,de semmi hibát nem ír ki. Szerintetek Mitévő legyek hogy orvosoljam a problémát.Gondoltam arra is hogy lehet cserélenm kellen a processzort mert már régi, de nem tudom.?



2013. okt. 5. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A processzor,és a ram elég kevés,ajánlom bővitsd a ramodat,egyébként a tápegység is okozhat váratlan újraindulást,vagy lefagyást,attól függ hogy minőségi termékről beszélünk.
2013. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Használsz valamilyen tisztító, karbantartó progit? Pl. ilyet: [link]

Van vírusvédelmed? Nod32 vagy valami?

2013. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

*Első vagyok


Én adnék egy esélyt az újratelepítésnek.

2013. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Először is közölném,lány vagyok nem értek annyira a géphez, :) ,de igyekszem. :) Használok tisztító progit, CCleanert ami eleinte segít de nem sokáig. A gépen Avast vírusírtót használok,amivel nincs gaj nemrég lett feltéve. A gépet régen is időnként ujra kellett rakni,de úgy gondolom én inkább bővíteném ha az megoldaná a problémát mint állandóan mindent ujratelepíteni beállítani. Ajánlanátok valami jót? Alaplap stb ilyesmi, ami segít?
2013. okt. 5. 20:03
 5/11 anonim ***** válasza:

"sokáig homokórázik.Időnként magától ujraindul, teljesen váratlanúl"


Egész gépet érdemes lenne cserélni!

Csak tippelni lehet hogy mi okozza és mi a gond.

Az én tippem, egy gagyi olcsó táp, ami hazavágott már minden hardvert, és ezért Q. lassú...

2013. okt. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Linkeltem az Advanced SystemCare 6-ot, az alaposabb a CCleanernél és még töredezettségmentesít is. Egy próbát megér ;)

Az avast nem a legjobb, úgyhogy nem árt átnézetni az Eset online scannerrel is : [link]

Aztán majd mesélsz...

2013. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyesmi gépem ESET védelemmel.

Avast ilyen gépre nem túl jó,erősebb gépre való,ha frissíti az adatbázisát,akkor végkép meg fogja a gépet,pláne ilyen gyengét! Védelem szempontjából se túlságosan remek.

2013. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne mond, SP3 sincs rajta? Az mindenképpen kell.

Én ugyanilyen gépre Linuxot telepítettem.

2013. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de még lenne kérdésem mi az SP3 és mire jó? A másik a vírusírtót egy pc karbantartással foglalkozó illető tette fel ő ezt ajánlotta.Érdekes módon :) mindenki mást mond, elég nehéz eligazodni melyik a jó vírusírtó.
2013. okt. 5. 22:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Tény régi a gépem ,de amire nekem kell eddig megfelelt, mivel főleg netezek rajta,vagy a munkámhoz időnként használom.
2013. okt. 5. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!