Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szervizekben mennyiért cseréln...

Szervizekben mennyiért cserélnek videó kártyát laptopokban?

Figyelt kérdés
Van egy "régi" laptopom aminek a proci-ja és a RAM-ja egészen jól bírja a játékokat, de a videó kártya eléggé haldoklik, nem bírja a hajszát. Le szeretném cserélni. Sajnos nem tudom milyen videó kártya jó a laptopomba úgy hogy azt is a szervizben venném, mennyibe fájna ez így összesen?

2013. okt. 3. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha az alaplapra van integrálva sehogy, nem tudod!
2013. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
68%
Ezért nem győzöm hangoztatni, hogy a laptop nem játékra való. Itt meg nem győznek ezért a kijelentésemért lepontozni, mert az igazság fáj. :)
2013. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%

Ne is törődj velük P.O.C.

Sajnos a pontozás a nem hozzáértőknek is megengedett.

És ha sértve érzik magukat ,lefelé szoktak , érzelmi alapon.

Engem nem izgat, akkor is megmondom a magam kritikáját , ha nem tetszik.

2013. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja végül is az én kurv* anyám*t azért mert meg mertem kérdezni hogy mennyiért cserélnek videókártyát laptopban.

Ember tudom hogy laptopot nem game-eléshez találták ki, de ha egyszer ezem van mit tudok tenni? Most azzal kurv*ra nem segítettél hogy megjegyezted hogy szerinted a laptop nem játékra való (sértődött hangon mint egy kislány) ehhez csak gratulálni tudok, gondolom nagyon sok a IQ-d.

Az elsőnek köszönöm a normális választ.

2013. okt. 3. 16:13
 5/9 A kérdező kommentje:
Valaki, egy normális ember, meg tudná nekem mondani hogy körülbelül mennyibe kerülne a csere? Utána néztem a neten és egy valamire való videókártya 10 ropiba kerül, ha ezt laptophoz nézzük legyen 15. Pluszba mennyit kéne még rászámolnom a beszereléshez ha nem integrált a videókártya?
2013. okt. 3. 16:16
 6/9 anonim ***** válasza:

"egy valamire való videókártya 10 ropiba kerül, ha ezt laptophoz nézzük legyen 15"

Tévedésben vagy és akár le is pontozhatod a válaszainkat ,mint egy sértődött kislány.

Egy valamire való videokártya nem 10-nél hanem 30.000-nél kezdődik.

2013. okt. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 P.O.C. ***** válasza:

Hé, litle girl, mit nem értesz azon, hogy a laptopok nagy részében nem cserélheted a VGA -t, mert integrált?! Magyarul: BELE VAN BELE VAN FORRASZTVA AZ ALAPLAPBA!

Ez már el első válaszíró is elmondta neked! Amúgy meg hogy beszélsz?! Mit kell itt hőzöngeni?! Én nem ezt a hangnemet használtam! Lehet hogy nagyobb az IQ -m, mint neked, mert tiéd már a stílusodon is meglátszik. Évek óta informatikában utazom, lehet hogy több gépet láttam mint te!

Amin mégis lehet cserélni, mert diszkrét kártyája van, az pedig a felső kategória. De persze mér is tudnák neked milyen van, mikor semmit sem írtál róla IQ fighter!?


De utálom az ilyen hőzöngő s**gg alakokat itt a gyik.hu -n mint te, akik segítségért fordul ide, és utána neki áll feljebb cinkeli a másikat. Itt senkinek nem kötelező segíteni, nem fizet érte senki.

2013. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
P.O.C egy, nem hozzád intéztem a "hőzöngésemet". Kettő, egy szóval se vitattam hogy mennyire értesz te a gépekhez. Három, nem azt kérdeztem hogy az én gépembe integrált avagy nem integrált videókártya van. Csak egy egyszerű kérdést tettem fel ami így hangzott: "Mennyiért cserélnek videókártyát laptopokban". Nem kértem hogy kommentárokat fűzzetek ahhoz, hogy mi a véleményetek a laptopokról illetve azok használatáról. Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy tudja e valaki hogy mennyiért cserélnek videókártyát laptopokban. Ha erre te azt válaszoltad volna hogy: "Hát az laptoptól függően változik" akkor én szépen megosztottam volna veletek a laptopom adatait, avagy a szériáját. De ehelyett kapok itt egy rakat nyávogós köcsögöt (bocs a kifejezésért) akiknek az a legfőbb problémájuk, hogy én laptoppal rendelkezem és ahelyett hogy intelligensen válaszolnának (vagy ha nem tudnak/nem értenek hozzá akkor nem szólnak bele) a kérdésemre, ide nyomják a pofámba a nyafogós stílusukkal hogy: "Ahjj... ilyen gyökeret hát nem tudtad hogy a laptop nem game-elésre való?" És egy normális választ se kapok (bocs a kivételnek). Csak arra lettem volna kíváncsi hogy mennyibe kerül az a szutyok csere.
2013. okt. 4. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!