Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD vagy Intel processzor?...

AMD vagy Intel processzor? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már egy éve videó szerkesztéssel foglalkozom. (hobbiként űzöm). Eddig egy Intel (E6320; 2x1,87GHz) processzorral végeztem, de most már váltani akarok, mert gyengus a proci. AMD vagy Intel megfelelőbb erre a célra? Linkeljetek pár terméket. Max keret 35E.

2013. okt. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 KissJani2 ***** válasza:
35%

Az AMD a szegény ember Intele :) Ez mekkora vitát fog kiváltani :)

Viccet félre téve, szerintem Intel.

2013. okt. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:
49%
KissJani2: mutass egy intel procit 35e alatt, ami jobb a fent említett dolgokra egy FX6300-nál! :)
2013. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 KissJani2 ***** válasza:
Igazad van. Az ár/érték arányát sosem vitattam. Csak ha megtehetem, hogy hasonló tudású Intel és AMD között válasszak, akkor tuti Intel.
2013. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Osynho ***** válasza:
Ok, de itt nincs hasonló tudású intel :) Az i3 nyilván gyengébb (főleg, ha húzzuk az fx-et), az i5 meg erősebb, de jóval drágább.
2013. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

FX6300-nál kevés lesz egy processzorcsere,akkor ide új alaplap is kell.

Arra meg kevés a 35E.

Esetleg használtan.

2013. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jut eszembe! Ha új alaplap kell, könnyen lehet, hogy új memóriákra is szükséged lesz.

Ajaj, lavina...

2013. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az előző válaszok alapján szerintem rájöttél kérdező, hogy ide 35 ezer nem lesz elég. Videószerkesztéshez amúgy is elég erős gép kell. De ha tudsz többet rá szánni, akkor mindenképpen egy intel, mert sokkal jobban teljesítenek, mint az amd-k. Lásd: Egy AMD 8 magos annyit tud mint egy intel 4 magos.
2013. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!