Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vagy PC? (bővebben lent)

Laptop vagy PC? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A mostani asztali gépem már nagyon szar, lassú, zajos, az OP rendszer teljesen tropára ment (Windows XP, nem tudom mi baja van, lehet, hogy még az ősszel újratelepítem) sz'al minden baja van (körülbelül hat vagy hét éves, már nem is tudom), játékok se futnak el rajta, csak a nagyon régi 10 éves játékok, de néha már attól is lefagy, ha lefelé görgetek egy weblapon. Éppen ezért elhatároztam hogy jövőre változtatok ezen, és felújítom ezt a gépet, meg esetleg beruházok egy laptopra.

Szóval, szerintetek melyik érné meg jobban a beruházást: egy nem túl drága notebook (kb. 110 ezer, munkához, internetezéshez, alacsonyabb gépigényű játékokhoz, filmekhez) és egy drága, erős PC-s konfiguráció vásárlása leginkább játékokhoz, zenékhez, filmekhez, szóval multimédiás anyagokhoz (a játék alatt a tényleg erős, nagy gépigényű, modern játékokat gondolom, mint amilyen a Modern Warfare sorozat, vagy amilyen lesz tavasszal a GTA V), vagy pedig egy erős gamer laptop (az erős PC-s konfigurációnál említett célokra) és egy kisebbfajta ráncfelvarrás a mostani gépen, párszor tízezer forintért?



2013. szept. 28. 22:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Azon a gépen már mindent cserélni kell..

Kell új proci (ez nem megy új alaplap nélkül, ekkor viszent kell ram is). Ha játszani akarsz elengedhetetlen az új VGA, nos.. ezek után kell új táp is (hogy elbírja a géped), illetve ha nem veszel új hdd-t amiatt nem tudod kihasználni a pc-t.

2013. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
valószínűsítettem, hogy mindent cserélni kell
2013. szept. 29. 09:53
 13/15 anonim ***** válasza:
Én a harmadik választást erősítem. Legyen egy munkára használatos notebookot, egy középkategóriás (80-90k-s) gép, meg egy Next Gen konzol (ezt rád bízom).
2013. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
én is leginkább a harmadikra hajlok, köszi a választ :)
2013. szept. 29. 21:22
 15/15 anonim ***** válasza:

Végülis nem rossz döntés a játékkonzol sem de ha egy új generációs játékkonzol ( Xbox ONE, Play Station 4 esetleg Wii U ) mellé veszel egy notebookot meg egy középkategóriás asztali PC-t az már elég sok pénz. Én a helyedben mellőzném azt az asztali PC-t. Játékra ott a konzol, minden másra meg a notebook amire - ha nem veszel asztali PC - rászánhatsz egy picivel többet hogy ne teljesen belépő kategóriás legyen.

De ha te mindenképp szeretnél még egy asztali PC-t is és meg van rá a keret is akkor nem szóltam. :)

2013. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!