Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop vagy PC? (bővebben lent)

Laptop vagy PC? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A mostani asztali gépem már nagyon szar, lassú, zajos, az OP rendszer teljesen tropára ment (Windows XP, nem tudom mi baja van, lehet, hogy még az ősszel újratelepítem) sz'al minden baja van (körülbelül hat vagy hét éves, már nem is tudom), játékok se futnak el rajta, csak a nagyon régi 10 éves játékok, de néha már attól is lefagy, ha lefelé görgetek egy weblapon. Éppen ezért elhatároztam hogy jövőre változtatok ezen, és felújítom ezt a gépet, meg esetleg beruházok egy laptopra.

Szóval, szerintetek melyik érné meg jobban a beruházást: egy nem túl drága notebook (kb. 110 ezer, munkához, internetezéshez, alacsonyabb gépigényű játékokhoz, filmekhez) és egy drága, erős PC-s konfiguráció vásárlása leginkább játékokhoz, zenékhez, filmekhez, szóval multimédiás anyagokhoz (a játék alatt a tényleg erős, nagy gépigényű, modern játékokat gondolom, mint amilyen a Modern Warfare sorozat, vagy amilyen lesz tavasszal a GTA V), vagy pedig egy erős gamer laptop (az erős PC-s konfigurációnál említett célokra) és egy kisebbfajta ráncfelvarrás a mostani gépen, párszor tízezer forintért?



2013. szept. 28. 22:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ja és még valami: akármelyik opciót is ajánlotok, légyszi írjatok egy jó konfigurációt (én ezekhez a dolgokhoz mindig is hülye voltam), legyen az akár a gamer laptopé, vagy a gamer PC-é. lehet hogy hülyén hangzik, mindegy, értitek :D gondolom
2013. szept. 28. 22:57
 2/15 anonim ***** válasza:

Játékra mindenképp asztali kb 200-250 -ből kijönne az új az igényeknek.

Notebookban ez 2-3x többe kerülne.

2013. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1:0 az erős pc javára. köszi a választ :)
2013. szept. 28. 23:06
 4/15 A kérdező kommentje:
ja és még valami: ha a gamer PC-re szavaztok, szerintetek tartsam meg a gép házát és újítsam fel, vagy pedig vegyek egy teljesen új gépházat?
2013. szept. 28. 23:09
 5/15 bamboochatheone ***** válasza:
Újat érdemes venni. A mostaniba lehet nem fér be a hűtő vagy a videókártya.
2013. szept. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem gamer pc-, és új házzal.

"Erős gamer laptopot" 200k alatt nem kapsz, de 150 alatt "gamer laptop"ot sem.

Ha "készen kell" a gép, vegyél egy ilyet: [link]


Ha van hozzá értő ismerősöd, összerakatsz vele egyet, ami a saját igényeid tükrözi.

Ha bevállalós vagy, keresel 110k körül egy ~fél éve használt gamer pc-t.

Konfigot nem írok, mert fél év alatt elég sok minden változhat. :)

2013. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

gamer laptopot ne vegyél


de ez az egész attól függ, hogy mondjuk hurcolászod-e, például én igen, szóval hiába játszanék, nem jó a pc, ez kényelmesebb (és 1-2 újabb játék is fut rajta)

2013. szept. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Először most az kellene letisztázni hogy akarsz-e nagy gépigényű játékokkal játszani vagy sem...

Mivel a kérdésed alapján ezt is nekünk kellene eldönteni amit nyilván nem tudunk megtenni helyetted.

2013. szept. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, most olvasom hogy az olcsóbb laptop mellé még vennél egy gamer asztali gépet is.

Hát ha van rá pénzed akkor jó. Még így is olcsóbban jönnél ki szerintem mintha vennél egy fullos gamer notebookot.

2013. szept. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat! :) és mi a véleményetek a harmadik verzióról: középkategóriás notebook, ráncfelvarrás a mostani gépen és egy konzol?
2013. szept. 29. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!