Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PCX-ről rendeltem Pénteken,...

PCX-ről rendeltem Pénteken, mikorra fog kb megérkezni?

Figyelt kérdés
Csomagolás alatt van a rendelés jelenleg, most váltott át fél órája kb, előtte számlázás alatt volt. Az e-számlát még nem kaptam meg.
2013. szept. 16. 19:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért csinálták, mert már úgyis átutaltad a pénzt, és már az biztos dolog, had várjon még az ügyfél... Nekem meg más árut hoztak, mint amit rendeltem.
2013. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én is ugyanebben a cipőben vagyok mint a kolega csak nem utaltam előre a pénzt!!folyamatosan változtatják erre-arra a státuszt!Nem értem miért jó ez?!:/
2013. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nekem is már 3adjára van számlázás alatt a státusz. Kicsit kezd felidegesíteni ez a bolt.
2013. szept. 18. 19:16
 14/14 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként nem is zavarna ha később ér ide a rendelésem, hanem inkább az , hogy semmi féle tájékoztatást nem kaptam arról, hogy miért késnek, arra is nekem kellett rákérdeznem tegnap, hogy mi van a rendeléssel, annyit írtak hogy összeszerelés alatt. azóta semmi változás, nem kaptam e-mailt még mindig, hogy átadták volna a futárnak a csomagot, így szerintem nem fog megérkezni a héten már.

De ez a nulla információ szolgáltatás amit ez a cég ad, ez nem is tudom eldönteni, hogy vicces vagy inkább siralmas.

2013. szept. 18. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!