Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rendeltem videókártyát de...

Rendeltem videókártyát de előre félek?

Figyelt kérdés
Sapphire hd 7870 2gb rendeltem de még csak most olvastam hogy elég sokan panaszkodnak ki cserélném egy gtx 660 ra mennyire okés?
2013. aug. 10. 03:39
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Ki panaszkodik és mire?
2013. aug. 10. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. aug. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy sokan panaszkodnak, az egy nagyon jó kis kártya...nekem mondjuk 7850 van már egy éve és nagyon jó, a dual-X hűtő hűvösen is tarja és nem is hangos, a teljesítmény kellemes, probléma még nem volt vele.


Most utána olvastam, elvileg néhány Sapphire 7850/70 kártyánál előfordulhat egy bizonyos black-screen hiba azaz játék közben egyszer csak elmegy a kép és csak az újraindítás segít. Az egyik link szerint a PCB hátuján egy apró alkatrész felforrasztási hibájáról van/volt szó:

[link]

Ha ez igaz, akkor azóta már biztosan javították a dolgot, mert ez már 10 hónapos hír...

ÉN a 7850-nel végignyomtam több játékot a hibajelenség tapasztalata nélkül...

2013. aug. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Én is Sapphire HD 7850 2 GB tulajdonos vagyok, csak megerősíteni tudom az előttem szólót, semmi bajom vele. Korábban az előző konfigomban HD 4850 -esem volt, azzal is nagyon elégedett voltam. Még ugyan ebben a konfigban korábban egy Geforce 8600 GTS -em volt, na ott utáltam meg az Nvidiát végleg, gyűlöltem azt a kártyát semmi nem úgy volt, mint az elvárható lett volna abban az árkategóriában.
2013. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.:D Hát pl.: iponon is olvastam, hogy valakinek besz@rt, a black screen hibát elvileg orvosolták, de sose volt még ati-s kártyám . Kíváncsi vagyok mit fog produkálni.
2013. aug. 10. 14:48
 6/6 anonim ***** válasza:
MSI 7870 2GB-os kártyám van. Semmi probléma nincs vele. Halk, nem melegszik, megbízható. Vedd meg a 7870-est, nem fogsz benne csalódni.
2013. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!