Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Core i7-es laptop processzort...

Core i7-es laptop processzort mire tudom kihasználni?

Figyelt kérdés
Vettem nemrég egy iszonyú profi laptopot, legalábbis azt hittem, 4 magos i7-es processzor, 8 gb ddr3 ram, 2 gigás Nvidia Geforce GT 540M videókártya. Azt hittem, ezen aztán minden játék futni fog, de sajnos nem nagyon... Néha az az érzésem, hogy az öt éves gépemen lévő 9600 GT-s Nvidia kártyám erősebb, holott az csak 512 mb. Ha nem játékra, akkor mire használhatom ezt a laptopot? Minek ennyi ram, és ilyen kőkemény processzor, ha a videókártya nem bírja? Esetleg van valami program, amivel felturbózhatom a kártyát, úgy hogy még ne menjen tönkre? Tudom, laptopon a hőelvezetés néha nem könnyű.

2013. szept. 10. 15:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
OFF: Hány éves vagy?
2013. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Am miért nem vettél PC-t?
2013. szept. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
GT540 egy baromi gyenge VGA, ne csodálkozz, hogy alig futnak a játékok.
2013. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Semmi gond, csak most tanultad meg a nagy leckét: a laptop nem egyenlő pcvel.

És egy másik újdonság a számodra: a géppel nem csak játszani lehet, hanem dolgozni is.

2013. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért vettem laptopot, mert 24-48-as a munkarendem, és így tudom hurcolni a munkahelyemre. Nem vagyok atomkocka, úgyhogy nem tudom milyen videókártya rossz vagy jó, úgyhogy bementem egy műszaki boltba, és szakértőktől kértem, hogy adjanak valami nagyon erős laptopot, amivel játszani is tudok... Ezek szerint vagy átvertek, vagy ők se voltak valami nagy szakértők.
2013. szept. 10. 15:51
 6/16 A kérdező kommentje:
És szépen kérem az esetleges válaszolókat, ne kezdjenek el bírálni, hogy "de nagy hülye lehet ez az ember, azt se tudja mit vesz", rendes válaszokat kérnék, hogy akkor mit tudok csinálni ezzel a laptoppal, ha játszani nem? Videót vágni, vagy ilyesmi?
2013. szept. 10. 15:54
 7/16 anonim ***** válasza:

"és szakértőktől kértem"

Nos, ez nem volt "szakértő" :)

2013. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ennek van egy gyakran használt szép magyar kifejezése: SZ*PÁS!
2013. szept. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"nagyon erős laptopot, amivel játszani is tudok"

Mér', az aknakereső és a pasziánsz már nem is játék?!

2013. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Oké, mindenki elmonda a maga kis tüskéjét, de senki nem segített :D köszi
2013. szept. 11. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!