Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo t420s-ben CPU csere...

Lenovo t420s-ben CPU csere milyenre lehetséges?

Figyelt kérdés

Abban kérnék tanácsot, hogy egy Lenovo t420s laptopban milyen lehetőség van a CPU bővítésre? A laptopot gyártották i3-tól i7-ig CPU-t illetően, az enyémben éppen i5 van.

Na most, a laptop ráadásul nem sima 420 hanem 420s, ami ugye a karcsúsított verzió, így a hűtési rendszer eléggé ki van centizve.

Igazából nekem jó az i5, de olyan cpu kéne ami valós 4 magos, mert a mostani i5 csak HT-vel négymagos.

Van ilyen? Vagy egyéb bővítési lehetőség, aminek értelme is van?


2013. szept. 6. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én személy szerint először egy SSD-vel bővíteném inkább a gépem. A SSD-érezhatő gyorsulást szokott hozni a boot időben és a betöltési időknél. Aztán pedig a Ramot bővíteném mi szintén sokat szokott hozni gyorsulásban.

Szerintem jó az i5-ős cpu teljesítményben. Csak azért, hogy négy fizikai magod legyen egy i7-el szerintem nem éri meg az i5-őst lecserélni. Szerintem sokkal jobban járnál egy SSD-vel és több Rammal. Ez az én személyes véleményem.

Bár attól is függ, hogy mire használnád a gépet.

2013. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát ezen már túlvagyok. ssd is van, és 16 gb ram.

és mindez kevés? igen mindez kevés.

hogy miért nem veszek asztalit? mert nem kell dinoszaurusz.


Szerintem sokkal jobban járnál egy SSD-vel és több Rammal.

2013. szept. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!