Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges az alább feltüntete...

Reck kérdése:

Lehetséges az alább feltüntetett processzor csere?

Figyelt kérdés
PACKARD BELL EasyNote AMD Athlon II x2 P360 2.30GHz Mobile CPU processzorral, S1 socket. Amire cserélném a processzort az ez lenne AMD Phenom II Dual-Core X620 HMX620HIR23GM Mobile CPU Prozessor Socket S1 3.1GHz

2013. jún. 14. 20:38
 1/5 levis56 ***** válasza:
Ha a proci foglalat megeggyezik,azt írod mindkét processzor Socket S1 AKKOR IGEN.
2013. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attól tartok, esetleg a BIOS nem fogadná el a nagyobb procit, vagy a chipset driverek nem felelnek meg, esetleg a HD 6470 integrált video nem működik együtt a procival. Lehet ilyen probléma? Vagy hűtés a gyári elbírná a 2,3 helyetti 3,1 Ghz-es teljesítményt. Még nem néztem utánna mekkora TDP különbségek vannak, de hamarosan utánnanézek.
2013. jún. 14. 21:55
 3/5 levis56 ***** válasza:
Az alaplapod specifikációjában nézz utána milyen procit támogat.
2013. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 levis56 ***** válasza:
A Proci tokozása ugyanaz így kompatibilisnek kell lennie a hardverekkel.
2013. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos az alaplapról nem tudtam meg semmit csak a proci tokozását (S1) és hogy interált Ati Radeon HD6470 van az alaplapban na meg hogy a proci gyári 2,3Ghz athlonII 2x. Későbbiekben ha már nem lenne elég ereje akkorra tervezem ezt a cserét. +Egy SSD ami gyorsabbá teszi, meg némi RAM. De mindez csak a garanciaidőn túl. :) Amúgy megnéztem a 2 processzor a GHZ-et leszámítva szinte semmiben sem tér el,csak a TDP 10W-al több a phenom esetében. Azért köszi a lelkes tanácsokat!
2013. jún. 16. 00:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!