Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik jobb táp márka az...

Melyik jobb táp márka az akyga vagy az M-tech?

Figyelt kérdés
igazábol van egy 420-as M-tech tápom és egy 420-as akyga is az m-tech az nem tudja kipörgetni a videókártyám (ati radeon hd 2900xt) sztem az akyga is kevés lenne hozzá vki irja légyiszi hogy minimum mekkora kéne meg hogy addig melyiket használjam.
2013. aug. 29. 11:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ezeket az ömlengéseid hagyd már meg magadnak, viccesek :)
2013. aug. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 BM-Striker ***** válasza:
A legjobb LC táp amit láttam, hogy kapható, az a Great Wall belsős LC6560, amiről elég vegyes értékeléseket olvastam, és ráadásul drága is.
2013. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ezekből egyik se lényegi szempont, nem arról volt szó, hogy az LC mint márka jó, az LC-t olcsón veszed, azt a 3 adott darabot kis hazánkba könnyen beszerzed stb stb. Ez csak a legelső valós példa volt ami eszembe ötlött az előző oldalt lévő szituációra, vagyis arra, hogy előbb kell nézni a márkát aztán az adott típust(erre persze lehetne hozni két nagy márka közt is remek példát, de ha már lúd). A többi csak hab a tortán, főleg a kolléga uccsó hozzászólása, abban vlt pár "aranyos" rész :)
2013. aug. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Régen volt már ez a kérdés.De nem veszed észre,hogy nincs igazad?Fölösleges ezt az LC-Powert erőltetni,mert nem jó.BM-Strikernek meg igaza van.Az LC-Power sosem volt jó s nem is lesz az.Lehet, hogy egy-két darab jó,de ez csak kivétel.Sokkal olcsóbban kapsz Chieftec vagy FSP tápot és jobban is jársz vele.
2013. szept. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Te még mindig nem érted én mit magyarázok. Semmi baj, ezt itt hagyjuk abba, akinek eddig nem volt vili...
2013. szept. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
az atlas az jó márka?
2013. szept. 12. 14:04
 17/17 BM-Striker ***** válasza:
Az Asus Atlas tápokból egyedül a Delta belsős 450w-os jó, de az is már elég régi darab.
2013. szept. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!