Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A családomat miért nem érdekli...

A családomat miért nem érdekli az új gépük?

Figyelt kérdés
Lassan kipurcan a gépük, max. fél éve van hátra, Engem bíztak meg, hogy rakjam össze az új gépet. Sokat dolgoztam vele, nem is keveset gondolkodtam rajta, végül 4 nap alatt kész lett. De mikor megmutatnám nekik, nem érdekli őket. De miért nem? És még egy kérdés. Egy alaplapon csak SATA3 csatlakozó van. Rá lehet kötni SATA2 kábelt, hogy átmásoljam a régi cuccokat?

2013. aug. 28. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
A családodat nem ismerem, de a SATA2 kábelt rá lehet kötni.
2013. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na ez már fél siker! Köszönöm!
2013. aug. 28. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:

A családodat én sem ismerem, de nem mindenkinek a világ közepe a számítógép. Van, ha kell használják, de megvannak nélküle is.

A SATA kábelt/eszközt meg használhatod nyugodtan, oda-vissza kompatibilisek egymással.

2013. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anti paladin ***** válasza:

Sztem azért nem érdekli őket mert számukra az is csak egy olyan használati szék mint egy akármilyen szék. :)

Anyámat se érdekelte mikor fater vett egy kocsit. Van és kész. Nem érdekli. :)

2013. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anti paladin ***** válasza:
Használati szék... Használati eszköz akart az lenni. :)
2013. aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valszeg azért nem érdekli őket mert nem tudnak róla annyii mindent mint te. Pl nem tudják úgy használni nem értik mi mire jó...


Az én családom is csak fb-zik meg híreket olvas azt jó napot. Ha bármi kell ott vok én tehát nem erőltetik meg magukat.


A kábelre meg választ kaptál így én nem írnám le ugyanazt:)

2013. aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 28. 21:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!