Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Másnak nem lett elege ebből?

Másnak nem lett elege ebből?

Figyelt kérdés

Én már elég régóta ismerem a gépeket, s szinte mindent csináltam már rajta, de egyszerüen nem bírom tovább idegileg! Ha szeretnék valamilyen programot leszedni, egyszerüen mindig valamilyen hibát ír ki, vagy nem indítja el...! Mivel egy kb 2008-as gépem van, így játékok-ból nem sok fut el rajta! Én már nem bírom idegileg! Videószerkesztés az egyetlen amiben sikerem van, de azt a videóvágó programot is 7 hónapig nyűglődtem vele, mire működőképes lett! De én ezt egyszerüen nem bírom tovább idegileg! Ha szeretnék valamit rátenni az sose indul el, s utána pedig bosszankodok, hogy mennyi idő elment a letöltésre! (1 megás netünk van) És 1-2 hete én már leszarom az egészet! Elegem van abból, hogy semmi sem sikerül! Veszek egy Xbox-ot és kész! Azon legalább minden játék elfut!


Más is érezte már így? Hogy egyszerüen csak megunta, hogy nem úgy mennek a dolgok a gépen, ahogy kéne, hagyta az egészet a francba! Én most már leszarom, úgy ahogy van!


Más is érzett már így?



2013. ápr. 6. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha igen, bár többségében rájöttem hogy "user error" van, és meg lett oldva a gond.
2013. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó neked! Ha úgy mennének az égitestek, ahogyan nálam a programok, tele lennénk égi katasztrófákkal!
2013. ápr. 6. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Bizony sokszor volt már úgy, hogy a sarokba dobtam volna az egész gépet, és meg is tapostam volna. A letöltésekre elvesztegetett idő, és a telepítéssel idegeskedni, nem éppen a legjobb időtöltés.

Persze sokan mondhatják, hogy "gyenge a vas". Ja. Az lehet.

Egy idő után, én is lenyugodtam, és lassacskán beláttam, hogy kis polskival, az ember ne akarjon rallyt nyerni.

ha mégis megpróbálja, akkor ne csodálkozzon, hogy az lesz, amit leírtál.

2013. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen megértelek, de azért pár dolgot hozzáfűznék.

Nem írtad, hogy milyen operációs rendszert használsz. Elég sok hiba forrása lehet a nem karban tartott oprendszer, ami tele van szeméttel, feltelepített és félig-meddig uninstallált programokkal. Szintén sok hibát okozhat a rendszeres frissítések hiánya. Ha nincs megfelelő vírusvédelem, akkor megint csak borulhatnak a dolgok. A "kedvenc", a különféle neveken megtalálható összegányolt oprendszerek, amikbe beleintegráltak minden hasznosnak vélt dolgot, és kiszedtek belőlük olyan részeket, ami "úgysem kell, csak lassítja a futását" Ha véletlenül ilyen van a gépeden, akkor ne csodálkozz semmin.

2013. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Amíg nem vettem meg az új gépünket addig persze a gépigényes dolog engem is zavart, de tudtam, hogy ez van, nem lettem tőle idegbeteg. Amióta pedig megvan a gép nem fordult velem elő, hogy ne tudtam volna felrakni egy játékot vagy más programot. Persze párszor jól jött Google barátom, aki mindig készségesen segített, de véglegesen el soha nem akadtam...

G.

2013. ápr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4. válaszoló: Win Xp SP3 van a gépemen, EREDETI cd-je is megvan! A programok törléséhez Revo Uninstaller-t használok! 4-5 naponta futtatok egy CCleaner-t, Avast vírusírtóm van (7.0 verzió) és Spyware Terminator van a kémvírusok ellen!


A Revo Uninstaller-be mindig a legalaposabb módot választom! (minden törölt program után összeszedi, és kiírja, hogy mi maradt ott belőle( regiszterek, gyökérmappa, kisebb fájlok) és ezeket kitörlöm)


5. válaszoló:


Véglegesen én sem akadtam el soha, csak 1 program/játék "megjavítása 2-3 nap!

2013. ápr. 6. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Van ez így. :)

Türelem...

G.

2013. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!