Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudnám elhelyezni a 12cm...

Reflmix kérdése:

Hogy tudnám elhelyezni a 12cm es ventilátort 8-9 cm es helybe?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy 12 cm es Hűtőventilátort:Arctic F12 Pro 12cm PWM márkájút és a gépemben csak 8-9 cm es hely van. Parasztosan felcsavarozni fel lehet? Szóval nem lessz belőle semmi probléma ha kicsit instabilan van rögzítve ?

2013. aug. 20. 17:50
 1/5 davyd248 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen régebben... Fel lehet rá rakni ha van normális csavarod :D (venti rögzitő) Ha jól emlékszem nekem 2 csavarral volt rögzítve, de bírta :D DE ha van egy kb 5-ös fúrószálad ami jó akkor azzal meg tudod csinálni a többi lyukat is ha olyan a házad, hogy belefér :D Amúőgy ajánlani nem foom, hogy nagyobb ventit rakj bele, de ha ilyet vettél... akkor ez van :D
2013. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hát 12 cm es mellett döntöttem mert most csak egy 8 cm es van ! Akkor lehet majd megfurogatom a házat
2013. aug. 20. 18:08
 3/5 davyd248 ***** válasza:
Oks, remélem sikeül... Nem egyszerű azt a vékony lemezt csak úgy házilag furkodni... Ha van oszlopfúród, akkor használd, ne csak dísznek legyen :D
2013. aug. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd amúgy ha csak egy lyukba rögzítem az úgy nem jó ? Szóval a ferdeséget megoldóm csak érted..egy lyúk az nagyon gáz ?:D
2013. aug. 20. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne legyél már igénytelen, simán lehet fúrni a gépházakat.

Fogod, kifúrod és kész, rögzítheted. Ha akarod még ki is tágíthatod a lyukat egy flexszel.

G.

2013. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!