Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Baja lehet a Külső HDD-m nek...

Baja lehet a Külső HDD-m nek ha a ventilátort rá rakom? Mi a véleményetek a külső hdd-m ről? (És egyéb kérdések is vannak)

Figyelt kérdés

[link] ez lenne az. Neve LACIE Hi-Speed USB 2.0 de a programom szerint Samsung HM320 II az hogy? És vélemény a HDD ról.


Használt vettem a külső hdd amely kondíciója 93 % os. Működés ideje csak 10 nap és 12 óra, az nem kevés, hogy 7 %-ot eset ennyi idő alat?


És Találtam két ventilátort a nagyobbik alá tettem a kisebbet felé, az érdekelne hogy baj hogy nem hagytam ki nekik rést? Vagy lesz baja tőle? Tudtomal a mágnes káros a HDD-ra. Ja ha és ki hagyok kb 2 centit akkor 34, de ha nincs kihagyva akkor 33, az érdekelne van valami baja ha nincs kihagyva? sajna a hdd burkolatán nincs kivezető nyílás vagy valami. Ja és venti nélkül 38 fok 2 óra használata után.(csak letöltöttem egy játékot) Szerintetek hülyeség az egész?



2013. aug. 18. 15:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az okozhatta a gyenge szektor hibát hogy csak egy kábellel csatlakozok a géphez? Az egyik semmit nem csinál csak világit a hdd.
2013. aug. 19. 18:04
 12/15 anti paladin ***** válasza:
Az egy notivinyó aminek elég az usb által leadott áram.
2013. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

igen :D és akkor miért van az a kábel?

akkor most kaptam egy szép díszt? :D

2013. aug. 20. 17:13
 14/15 anti paladin ***** válasza:
Látatlanban passzolom, akár póráz is lehet.
2013. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
:D lehet hogy fontos kábel :D csak nem adnak egyet dísznek :D majd kiderül minek van ott :D
2013. aug. 20. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!