Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD FX 8320 Mi lehet a problém...

AMD FX 8320 Mi lehet a probléma? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy AMD FX 8320 processzort és mikor beletettem a gépbe már akkor az elején problémák adódtak. A Windows első indulásakor megfagyott a töltés aztán mikor újraindítottam a gépet akkor már betöltötte a Windowst. Játékok alatt kb. 10 perc múlva mindig megfagy a gép aztán nem reagál semmire az egérre se se ctrl+alt+del se alt+f4 se semmi. Teljesen megfagy. A Weboldalak is néha lassabban töltődnek be mint az előtt és mikor a gép tölt valamit akkor az egér egy kicsit laggol/szaggat az asztalon. Bios frissítést is csináltam hátha az alaplapnak nem tetszik valami de semmi változás nem volt. Nézek Youtuben videót és csak magától újraindul meg ilyenek. Mitől lehet ez? Alaplap lenne a rossz vagy a Processzor? Táp se lehet rossz mert ez előtt egy Phenom II 965 processzor volt a gépbe ami ugyan úgy 125W-ot evett ahogy az FX 8320 is.

Mi lehet a gond?


Konfig:

Processzor: AMD FX 8320 Black Edition

VGA: AMD Sapphire HD 7770 Vapor-X

RAM: Kingmax 4GB DDRIII 1600Mhz

Alaplap: ASRock 970 Pro 3

Táp: Chieftec 450W



2013. aug. 17. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Tuning, ilyesmihez nem nyúltál? Játék közben a VGA miatt is akadhat, mivel nem a legerősebb darab.

Ez arra utal, hogy melegszik a proci, nem árt venni egy új hűtőt Hyper 212 tökéletes választás lenne. A gyári hűtő esetleg hibásan van fent, kimaradt a paszta

2013. aug. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cooler Master TX3 hűtővel ugyan ezt csinálta. Nagyon figyeltem rá hogy normálisan legyen rajta. Pasztát is tettem rá amit a Cooler Master adott a hűtőhöz. Tuninghoz nem nyúltam minden alap beállításon van a Biosban. Előző processzornál nem volt rossz a VGA nemhiszem h a processzor csere után a vga miatt akadozna a kép.
2013. aug. 17. 11:02
 3/3 Hironnad ***** válasza:
100%
Vidd vissza a boltba, mond el, h mi a probléma, ők letesztelik neked, és ha hibás a proci garanciában cserélik...
2013. aug. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!