Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Probléma? (többi lent)

Probléma? (többi lent)

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy most vettem egy új videokártyát, működik szépen, drivereket feltettem. DE:A játékoknál 1024 *768-ban(más felbontásnál nem, de sok játék csak így fut) eltolja a képet jobbra, és bal oldalon pedig fekete a képernyő.Csak akkor teszi vissza a képet, ha az asztal felbontását is átállítom.

Alap felbontás:1280*1024

Régi kártya: Gigabyte Geforce 210

Új kártya: Gigabyte Radeon Hd 5770 OC

Kicsit hosszú voltam,de hátha tudtok segíteni.


2013. aug. 15. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az említett felbontás és a monitorod képaránya nem passzol, így két lehetőség van: vagy az, hogy keret nélkül kinyújtja a képet és torz lesz, vagy ez, hogy lekicsinyíti, és keretet/fekete területet hagy.

Amikor ez a beállítás megtörténik, az nem csak a játékra vonatkozik, hanem az egész gépre, ezért kell manuálisan visszaállítanod.

Megoldást nincs rá szerintem, max., ha szúrja a szemed az eltolt kép akkor valószínűleg a monitorod menüjében be lehet állítani, hogy (x;y) hova tegye a képet.


Remélem tudtam segíteni ;)

2013. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A régi kártyával ebben a felbontásban játszottam és nem volt gond. Azt csinálja, hogy megfelezi a képernyőt, és a bal fele fekete, és így a kép egyik fele nem látszik.
2013. aug. 15. 21:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig az volt, hogy eltolja... most meg már el is tűnik a fele? xD

Sajnos akkor nincs ötletem, talán valaki tud.

2013. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Úgy tolja el, hogy a fele lemarad.

Azért köszi a segítséget. :)

2013. aug. 15. 22:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Megoldódott... :)
2013. aug. 16. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!