Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok adni pár hasznos...

Tudnátok adni pár hasznos tanácsot ps ügyben? Ps3at szeretnék venni de nemtudom melyik abbol a jó. Hány gigas meg ilyesmii.

Figyelt kérdés
Olyat akarok venni ami ilyen wwe szintu jatekokat visz. És olyan 30-40-50 ezeer korul ... Lehet hasznaltat is fogok csak nemtudom mit kell rajta nézni. Ebbe kellene a segítség

2013. aug. 11. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
ps3 úgyben nem tudom, de szerintem ugyan az mint az xboxnál ... ha nem akarsz rajta játékokat filmeket stb.. tartani, akkor felesleges a nagy tárhely ... és ha megveszed, akkor minden játék menni fog rajta amit kiadtak rá ... de ha nem olyan mint az xbox akkor bocs, de fogalmam nincs
2013. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerintem hasonló. Köszii:)
2013. aug. 12. 01:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért 12GB ne vegyél pláne ha használni szeretnéd a PS+-t.

Meg sok játék magától telepít 1-2 GB nem árt a kicsit nagyobb tárhely.

Mindegyik PS3 verzió viszi az összes játékot amit PS3-ra adtak ki.

Ha használtan veszed azt nézd nem e hangos a ventilátor működik e az olvsasó, próbáld ki megy e rendesen a játék.

És ha Sárga Ledes volt akkor ne vedd meg.

2013. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké köszii. Mert egyb a sárga led mit jelent?:o
2013. aug. 12. 10:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!