Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik hím hörcsögöm heréi...

Az egyik hím hörcsögöm heréi 2-3x nagyobbak az átlagosnál, ahogy látom fájlalja is és már ki is harapta magának wagy nemtudom. Ez esetben mi a teendő? Gondoltam állatorwosra de hörcsögherélésről még nem igen hallottam szówal tanácsot wárnék.

Figyelt kérdés
Bárki bármit tud ossza meg welem..előre is köszi.:)
2011. szept. 5. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
állatorvoshoz akkor is el kéne vinni! Ő majd ad valamit!
2011. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szopogasd neki, majd összemegy :) énis ezt szoktam sp-vel :$


Fluor/24

2011. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Platypus ***** válasza:
Ha kiharapta magának az nagyon nem jó. Ez eredendően lehet daganat, tályog vagy egyéb gyulladás is, de ha már eddig a fázisig eljutott, akkor már mindenképpen nagyon súlyos és könnyen halálos fertőzést kaphat az állatod. Hörcsögöt nem szoktak herélni, de lehet, és itt már nem nagyon van más lehetőség. És sürgősen kéne vinni.
2011. szept. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azonnal vidd állatorvoshoz mert,hormonális túlműködése lehet és ez veszélyes a többi szerveire nézve!!!
2011. szept. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is ez van elvittem álatorvoshoz de semmi baja!
2011. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a wálaszokat.:)
2011. szept. 5. 20:38
 7/7 anonim válasza:
100%
vagy b*zd fejbe magad egy helyesirási szótárral ugyanis a "v" az nem "w". puszilom a hörid.
2011. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!