Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyik notebookot választan...

Ti melyik notebookot választanátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Egyik: [link]

Másik: [link]



2013. aug. 9. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

A másodikat.

Az elsővel esélytelen játszani az integrált videókártya miatt.

2013. aug. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Dell-t, vagyis a másodikat.
2013. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A processzor típusa és a 6 GB RAM miatt gondoltam a Toshibát, ezeket nézve is jobb a DELL?
2013. aug. 9. 21:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Elsősorban mire lenne használva a gép?

Ha játékokat is szeretnél futtatni leendő gépen akkor válaszd a Dell-t. Ha csak alap dolgokra, munkára, filmnézésre, netezésre lenne használva a gép akkor tejesen megfelelő a Toshiba is. Mondjuk komolyabb játékokat nem igen fogsz tudni a Toshibával játszani, minden másra tökéletesen megfelel a Toshiba is. Amúgy te lány vagy ,hogy fehér gépet szeretnél?

Mondjuk a Dell színvilága nekem jobban tetszik, a fehér szín egy kicsit kényes szerintem.

2013. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Toshiba Satellite 1850 1p2 laptopot ajánlok,csak

150-160.000Ft között van és messze jobb mint az a két laptop,minden téren.

[link]

2013. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, ezért néztem a fehéret. Gondolkoztam én is rajta, hogy lehet picit kényes... Egyébként nem szoktam nagyon játszani, néha előfordul, és olyankor a mostani gépemen szaggat és ez idegesít... Ezért gondoltam, hogy olyat veszek, hogy ha véletlen játszani támad kedvem, akkor azért fussanak rajta a dolgok rendesen. :)
2013. aug. 9. 23:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem.:)

Akkor esetleg még ezeket a gépeket ajánlanám a figyelmedbe:

[link]

[link]

Ezek elég erős gépek komoly 3D-s, lövöldözős játékra is, alapfelhasználásra meg filmezésre a teljesítményük untig elég.

És egy olcsóbb de nem rossz gép:

[link]

Ez mondjuk egy gyengébb teljesítményű gép az előzőeknél ami látszik az árán is, de azért elég jó és ez is elviszi még az újabb 3D-s játékok nagy részét. Alapfelhasználásra, munkára, HD filmezésre, netezésre az Asus teljesítménye is totál elég.

Mondjuk a Toshiba meg a Lenovo az két elég erős gép.

Remélem segítettem a választásban picit.

2013. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó,ne linkelj hulladék oldalakról laptopokat,lehúzás az egész.

A Toshiba laptopot válaszd kedves kérdező!

2013. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül a Dell-t rendeltem meg, annyi, h nem 4 giga, hanem 6 giga rammal... Remélem, nem bánom meg :)
2013. aug. 12. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!