Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Processzor illetve vga hiba?

Processzor illetve vga hiba?

Figyelt kérdés

1. része a kérdésemnek ami a processzorra vonatkozik.. 4 magos 2.4 es amd phenom 9750 asszem.. ami a gépemben van.. csak a 2. 3. és 4. magnak van kihasználtsága... az 1. nek 0% az információ everest jóvoltábol.. ez miért van? Op rendszer Windows 7 Ultimate

2. Vga hiba...? felraktam a directx10-et ... és az everest azt írja 9c... na ez miért van??

KÖSZI A VÁLASZOKAT ELŐRE IS!!!!



2013. júl. 31. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

2. win 7 tartalmazza alapból a direct x 10 és 11-et, nem kell telepítened maximum az ilyen játékokhoz a patcheket. Tehát vagy felraktad a direct x 9-et vagy a vga képes csak ennyire. Ezért nem kell megijedni. :)

1. amd phenom ii 975 szerintem. A válaszom nem 100%-os de szerintem nem kapcsol be minden mag mert nincs rá szükség, hiszen minek fogyassza az áramot ezerrel mikor fele akkora teljesítménnyel is elviszi a wint, vagy adott programot. Nem 100%-os a válasz de talán igazam van. :)

2013. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a 9800 gt az tudja a direct x 10-et és most raktam ujra a gépet.. hogy tehetném rá a 10 et mert sehogysem megy..:/
2013. júl. 31. 21:56
 3/4 A kérdező kommentje:
És a processzor Tera Online alatt hogy full grafikán tolom nem nyomja be a 4. (vagy 1.) magot
2013. aug. 1. 09:17
 4/4 A kérdező kommentje:
az everestnek volt baja.. köszi mindenkinek!!! AZ EVEREST HOME AZ SZAR!! ULTIMATE 4evr.:D^^
2013. aug. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!