Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire a...

Miért melegszik ennyire a processzorom?

Figyelt kérdés
Acer Aspire 5552G laptopom van a processzor benne AMD Athlon II X2 2,1Ghz órajellel.Régebben mikor a Mass Effect 2-őt játszottam sokszor olyan forró volt hogy féltem hogy az ölembe olvad de semmi baja nem lett végülis abbahagytam inkább minthogy baja legyen.Mostanában viszont olyan alap dolgoknál mint böngészés de ténleg csak az(face+youtube maximum) olyan szinten melegszik mint akkor pedig a játéknál érthető mert az leterhelte rendesen,na még ezekkel se lett volna probléma volt egy kis gond vele ujra kelett telepítenem Windows 7 Home Professional-ról Windows 7 Ultimate-re váltottam nem értek hozzájuk ezt találtam meg legelőször.Na tegnap este face meg chatroulette ment tehát nem egy egetrengető dolog de ha a bőrömhöz ért néhány része rendesen égetett és egyszercsak kikapcsolt kapcsolom vissza beáll minden vagy 10mp mulva ugyanaz minden előjel nélkül megállt csak erre tudok gondolni hogy a melegedés miatt mert más baja nem nagyon lehet!Tanácsokat várok!Lehet cserélni a hűtést laptopokban ?ilyen alátehető hűtőt énis láttam de inkább megoldani szeretném a problémát mint elnyomni a válaszokat előre is köszi!

2013. júl. 25. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
óvatosan a túlmelegedéssel, mert szétolvad a chip, aztán kész az alaplapnak. a laptop nem játékra való hanem hivatalos ügyek intézésére, internetezésre.
2013. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezz nem egészen igaz de nem vitatkozni akarok!Sokan játszanak vele a kérdésből kiderült hogy nem is akkor volt a probléma de kössz a válaszodat!
2013. júl. 26. 00:23
 3/6 A kérdező kommentje:
[link] OCCT 4.4.0 programról csináltam ezt a pillanatképet nem értek hozzá de ennek ellenére azt szűrtem le hogy 60C fok körül van a böngésző volt megnyitva benne 1 lap facebook az OCCT és amivel a képet csináltam,a kihasználtságán látszik is de ennek ellenére miért ennyire meleg?
2013. júl. 26. 00:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Hali


Ágyban szoktál játszani vagy tkarja a szellőző nyílásokat mert nekem már egyszer volt ilyne hogy ágyban játszottam takarón rajta volt és egyszerően zétolvadt a műannyag meg az alaplap

2013. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 kupak a négy sarokra :D
2013. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem CS:S-nél 100 fokig is szokott menni a procim kockulás közben(laptop,AMD E-350 proci)és semmi baja sincs,pedig általában naponta játszom és mindennap produkálja ezt :D asztalon amúgy túlmelegszik,szóval hasamon szoktam tartani ott jó.
2013. aug. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!