Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a laptopom?

Miért fagy le a laptopom?

Figyelt kérdés

Miért fagy le a laptopom ,mindig, amikor pl 1 játékból bf 3-ból / bo 2 -ből kilépek és gyorsan megnyitom a chromet?

A bf 3 ,bo 2 mediumon megy.

Lefagy az egér,az idő, capslock jelző fény stb..


1x szer volt újra rakva a gépem.

A gépnek van hangja amikor lefagy ,de nem reagál.

Nem sokat szoktam torrentezni...


a gép kb fél éves.


a gép: i3 2,3 ghz

4gb ram

7670m 2gb



2013. júl. 20. 21:13
 1/2 A kérdező kommentje:
win7 64 bit
2013. júl. 20. 21:19
 2/2 anonim ***** válasza:
Elsőre én a driverekre gyanakodnék. Lehet valamelyik driver bibis e miatt fagyhat a gép. Én keresgélnék újabb frissebb drivereket a hardverekhez(videókártya,hangkártya,wifi,tapipad,stb). Nálam is volt ehhez hasonló fagyás gond, nálam a tapipad drivere volt a ludas a miatt fagyot. Kerestem a tapipadhoz újabb, frissebb drivert és láss csodát nem fagy a laptop minden tökéletes. Először ezzel kellene megpróbálkoznod. Ha ez sem segít a problémán akkor jöhet a Windows újra installálás. Ha ez sem oldja meg akkor marad a szakember vagy szakszerviz.
2013. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!