Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Fan Controllert ajánlan...

Melyik Fan Controllert ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Hali!

Igen 10 perce kitettem egy kérdést, hogy hogyan lehetne szabályozni a ventilátorokat, és hát a legjobb, legelterjedtebb módszer a Fan Controller beszerelése.


Azt kérdezném, hogy melyiket ajánlanátok?

Van 4 házhűtő a gépben. Ezeket kéne tudni szabályozni, és a legjobb az lenne ha egyszerre lehetne, hisz úgyis úgy működne a dolog, hogy ha melózok, vagy játszok akkor felhúzok maxra mindent. Szóval 4 ventilátort szeretnék szabályozni egy tekerő gombbal.


iPon-on nagyon kicsi a választék, pcx-en sem találtam sokat (lehet, hogy én kerestem rosszul)... hol érdemes körülnézi? Ha tudtok olyat ami megfelel a fent leírtaknak, sőt ha nem felel meg, de tudjátok, hogy az egy jó termék, kérlek akkor is írjátok le a nevét, vagy linkeljétek be.


Nagyon köszönöm! Minden jót!



2013. jún. 30. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Olvasgass, nagyon frankó cuccokat csinál!

2013. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Teno ***** válasza:

[link]

lehet h picit drága, de a Scythe termékek jók, meg kijelzője is van, ha nagy, akkor van csak Floppy helyre való is

2013. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi gyors válaszokat!


Még egyiket se néztem meg alaposabban, mindjárt bepótolom ezt, csak addig annyit mondanék, hogy az iponon valahogy nagyon rossz a kereső, mert egyrészt ha arra keresek rá, hogy fancrontoller akkor egy terméket dob ki, ha viszont kipipálom oldalt h ventilátor szabályzó akkor 2 öt. de amit küldtékl az egyik keresésben sem volt benne, szoval ezek szerint még bőven van több termékük is csak nem lehet megtalálni, max név alapján ha tuom a pontos nevét.

2013. jún. 30. 14:53
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne valami jó kis cucc! :D Kb 5 ezer FT-ért tud valaki? elég akár a 3-4 "gombos" is mert egy "gombra" többet kötnék
2013. jún. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Csináltatni kell, akár beépíti a srác az előlapi paneletekbe, ha elkülditek.
2013. jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Teno ***** válasza:
Itt a 4 vezérlős: [link]
2013. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De bírná hogy összesen rá lenne kötve 7-9 venti?
2013. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még azt had kérdezzem meg, hogy ha nem teszek bele ilyen vezérlőt, akkor egész éltében csak közepes fordulaton fog menni? Vagy, hogy működik ez?
2013. jún. 30. 15:21
 9/12 Teno ***** válasza:

Hát nem tudom milyen ventid van, 3 vagy 4 vezetékes, vagy olyan aminek van saját szabályzója?

Nekem olyan van, amin a kábelén van egy szabályzó és akkor 800-1300 fordulat között tudom szabályozni:

[link]

2013. jún. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pill megkeresem és énis belinkelem
2013. jún. 30. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!