Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek laptopot vagy...

Szerintetek laptopot vagy számítógépet vegyek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 07:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mire akarod használni?

Fontos-e a hordozhatóság?

2013. jún. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én csak játékkra szeretném használni
2013. jún. 27. 07:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor PC-t vegyél.
2013. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mivel a laptop nem játékra való
2013. jún. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 P.O.C. ***** válasza:

Ha játékra kell, akkor egyértelműen asztali gép.

Ha mondjuk van egy 120 eFt -os asztali géped ugyan azt a teljesítményt laptopba minimum a duplájáért lehet megvásárolni.

Játék célra csak Gamer laptopokat szabad megvenni, azokból meg a valamirevalók 300-400 ezer forintnál kezdődnek. A többivel mind van valami gáz, pl gyenge hűtési megoldások.

Ezen kívül ha letelik a gari, akkor hatalmas szívás laptopot javíttatni főleg ha alaplapos lesz, már pedig ez szokott lenni a második leggyakoribb hiba, amire a gatyád is rámegy. Ehhez képest az asztali gépet annak töredékért meg tudod javíttatni.


A laptop javára, csak a hordozhatóságot és a kedvezőbb fogyasztást tudom írni semmi mást. A többi mind csak negatívum.

2013. jún. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor PC-t veszek
2013. jún. 27. 07:34
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

sikeres ember nem vesz már asztali gépet,

azoknak rég lejárt az idejük,

akárcsak a katódsugárcsöves monitoroknak,olyant se veszünk meg,

2013. jún. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
#7 A laptop munkára való. Ő játékra kérdezte.
2013. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 P.O.C. ***** válasza:
100%

Amúgy meg nem tudom mi köze a sikerességnek ahhoz, hogy milyen típusú számítógéped van(?) :D

Tudok neked mutat olyan újgazdagot, hogy még csak számítógépe sincs, mégis évről évre gazdagabb. :D

2013. jún. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csacsi2 ***** válasza:
100%

"rég lejárt az idejük"

soha nem fog lejárni, mivel nem egy kategória az asztali és a hordozható. (mintha egy teherautót hasonlítanál egy robogóhoz)A hordozhatóból soha nem fogsz annyit kihozni mint egy asztali gépből (már csak a fizikai jellemzői miatt sem és nem merül le), annak ellenére, hogy rohamosan fejlődik és már jobb laptopok vannak mint az én 10 éves asztalim.

2013. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!