Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netbook vagy tablet?

Netbook vagy tablet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a nagy 15,6 colos notebookom mellé egy kisebb eszközt amit könnyebben hurcolhatok magammal. Böngészésre, filmnézésre, szövegszerkesztésre használnám elsősorban de ha például elmegyünk egy többnapos családi nyaralásra akkor jó lenne ha minden este fel tudnám tölteni az aznap készült képeket a gépre és végig tudnánk nézni. Nem utolsó szempont az sem hogy az akkumulátora kibírjon legalább egy 3-4 órát. Szerintetek netbook vagy tablet legyen?

2013. jún. 24. 14:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, a 15,6 col nem felbontás hanem kijelzőméret. :)
2013. jún. 24. 15:02
 12/16 A kérdező kommentje:
iPad-re nincs pénzem.
2013. jún. 24. 15:03
 13/16 Osynho ***** válasza:
Azért azt tudni kellene, hogy mennyi pénzt szánsz a dologra. Mert netbook és netbook, illetve tablet és tablet között is hatalmas különbségek vannak!
2013. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Olyan 40-50.000 Ft-ot. Használtan vennék.
2013. jún. 24. 15:05
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem a 15.6-os gépem is kicsit is könnyű, mondjuk nem véletlenül vettem ultrabookot...

Nagy üzemidő kis súly, de mégis méretes kijelző.


A 13" is sok mindenre elég, de azért munkára a 15-ös nem árt. (Persze a külső monitor más kérdés, de azt sem lehet mindenhova hordozni ugyebár. :) )

2013. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem van netbook és tablet is.

A netbookot jobban szeretem mert könnyebb intézni rajta mindent és nincs olyan probléma vele hogy néha lefagy.

2013. jún. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!