Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Netbook vagy tablet?

Netbook vagy tablet?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni a nagy 15,6 colos notebookom mellé egy kisebb eszközt amit könnyebben hurcolhatok magammal. Böngészésre, filmnézésre, szövegszerkesztésre használnám elsősorban de ha például elmegyünk egy többnapos családi nyaralásra akkor jó lenne ha minden este fel tudnám tölteni az aznap készült képeket a gépre és végig tudnánk nézni. Nem utolsó szempont az sem hogy az akkumulátora kibírjon legalább egy 3-4 órát. Szerintetek netbook vagy tablet legyen?

2013. jún. 24. 14:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

szerintem netbook.

Ha nagyobb kereted van rá, inkább valami jó cserélhető akkus samsungot vegyél, ha nincs rá akkora, akkor valami 20 körüli kis okosságot.

Volt itt kérdés már sok ilyen, linkeltünk pár elég jó típust, jó áron.

2013. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

bocs, nem netbook, tabletet akartam írni, csak közben netbookra gondoltam :D

első voltam.

2013. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A szövegszerkesztés és a kép feltöltés miatt inkább netbook.
2013. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Erre a legjobb egy iPad Mini.
2013. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az ipad mini semmire sem jó, nemhogy erre..
2013. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Osynho ***** válasza:

De minek akkor a 15,6-os gép, ha veszel mellé egy kisebbet? Én alapból nem értem ezeket a nagy laptopokat. Hordozni nagy, nehéz, filmezni, komolyabb melóra meg kicsi a kijelzőjük. Egy kisebb képátlójú gép is tudja az 1366x768-as felbontást.


Szerintem max egy 13-as subnotebook/netbook a jó, ha meg kell nagyobb kijelző, akkor külső monitor. Magamnak biztos 11,6-12"-osat vennék, de nekem van asztali gépem mellette. :)

2013. jún. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Előttem szólóval egyetértek. én is 14"es -t vettem ,mert már untam a 15.4es notimat. nagy. nehéz.

a 13.3 meg a 14 ideális.

2013. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Netbook
2013. jún. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem a 15,6 col itthonra pont ideális felbontás. Még hurcolni is tudom magammal de ha mondjuk elmegyek 1 éjszakára valahova akkor sokkal könnyebb egy 10-11 colos gépet vinni. Én egy picit félek a tablettől az Android és az érintőkijelző miatt. Azért netbookon csak jobban el lehet intézni a dolgokat mint tableten. Bár nem igazán tudom. Még huzamosabb ideig nem használtam tabot sem netbook. Ezért is vagyok kíváncsi a véleményeitekre.
2013. jún. 24. 15:02
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem is iPad Mini. A legeslegjobb cucc :-)
2013. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!