Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel vs. AMD Az Intel vagy...

XXNeonSmashXx kérdése:

Intel vs. AMD Az Intel vagy az AMD processzorok jobbak Gamer PC-be?

Figyelt kérdés

Én egyszer azt olvastam egy hozzászólásban, hogy az AMD(egy régi "példány") nem játékokhoz való. De a mostaniakhoz meg mindenki AMD Athlon II-okat ír:-Jajj, ez így jó, jajj az úgy jó...

Köszönöm a válaszokat. 14/F



2013. jún. 21. 15:50
 1/10 Rasta Joint ***** válasza:
78%
Ez az adott árkerettől és hardverkörnyezettől függ.
2013. jún. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Így van.


Ez ártól függ.


Nagyon kis összegben pl AMD FM2 APU,VGA nélkül

Utána Intel Pentium G2020

Utána Athlon 750K

Utána FX6300

Utána i5

2013. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
A játékok nem igényelnek akkora számítási kapacitást, ezért az AMD processzorok tökéletesek játékra és olcsóbbak is. A intel processzorok, lényegesen "okosabbak". Értsd bonyolultabb számításokra képesek, amikből a játékok nem profitálnak annyit. Én szerkesztek videót, tömörítek, programozgatok játék mellett, ezért A Core i7 nekem sokkal jobb választás volt, drágább is, de szükségem volt a benne rejlő "okosságra".
2013. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem okosabb és ugyanúgy jó játékra az intel, hisz mindkét gyártó processzort gyárt. Olyan nincs, hogy más számításokat végez. Mindegyik azt a számítást végzi, amit kell. Csak egy jobb i7 egyszerűen erősebb egy FX-6300-nál.
2013. jún. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm, akkor inkább a VGA nagysága, erőssége számít a játékoknál?

<Green-hand :D>

2013. jún. 21. 16:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani játékokhoz egy FX-6300-nál nemigen kell erősebb processzor. Innentől kezdve a kártya számít. Úgyszint 4 giga RAM-nál nem kell több játékra, bár ajánlott a 8. Ha ez a kettő így megvan, akkor már csak a kártya függvénye, hogy mi hogy megy a gépen.
2013. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Xtreme-nek igaza van . Mivel a számítások semmit nem változnak . Csak és kizárólag az idő ami alatt elvégzik, amiben az intel "elveri" az AMD-t . Persze én nem vagyok egyik párti sem, mivel mindegyiknek megvan a saját jó és rossz tulajdonsága.
2013. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az Intem nem veri el az AMD-t, csak egyszerűen az AMD-nek 50 ezer fölött nem is igazán van CPU-ja, míg az Intelnek 2-300E körül is akad. De ha megnézed egy FX-8350 kb. egy szinten van egy i5 3570-nel. Sőt, van olyan program, amiben az i7-ekkel versenyzik :D
2013. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
3-as vagyok: Bocsánat, akkor rosszul tudtam, de azért ne pontozzatok le a halálba! :D
2013. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Green-hand, még neked is 3-as! :)
2013. jún. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!