Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért építsek akár 200 ezerért...

Miért építsek akár 200 ezerért pc-t, amikor egy újab típusú konzol csak kb 100 ezer?

Figyelt kérdés
És a játékélményt is sokkal jobban meg lehet élni konzolon.A gépeladások nagy része úgyis játék célzattal van...
2013. jún. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A PCk jelenleg erősebbek mint a konzolok, és a PCket nem csak játékra lehet használni.
2013. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert egy konzol sokkal gyengébb grafikára képes.


Meg mert nem mindeni szereti a konzolt


Valaki utálja a controllert.


Valakinek másra is kell a gép

2013. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
így van. Konzolon nem tudok zenét vágni, képet retusálni, nyomtatni de még egy sima levelet sem megírni...
2013. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem volt erősecske pc-m is,meg konzolom is.A kontroller biztos,hogy más,de át lehet álni,ha valaki megszokja.És nehezebb lőni.De ha valaki megszokja,utána a pc már könnyű.

De most lesz/van generációváltás,szval nem biztos,hogy erősebb a pc...Hát,ha meg akár 3d tervezésre kell,az más tészta.

2013. jún. 15. 11:32
 5/7 Osynho ***** válasza:
Ezt a hozzászólásodat konzolról írtad?
2013. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem olyan vagyok aki grafikára megy de a új generációs konzoloknak is gyenge lesz a hardvere. 3 év múlva ugyanolyan bena lesz a grafika mint most.

Abban meg mi a jó hogy most átugrasz a gépedről a konzolra?

(nekem éppen fut a Skyrim a háttérben, tonna moddal feltelepitve, amit nem tudnak a konzolok

PC-n akár 6-8 órát simán eljátszol.

Konzolon 2 óra alatt megunod.

Másik az hogy Játékok sokkal drágábbak.

Pl a 2012es Assassin's Creed 3 most 3000 PC-re, míg a 2010es AC Brotherhood meg 5000 Forint konzolra.

Egyébként nekem 110.000 a gépem és veri a konzolokat az újakat is.

Max 3 éven belül újítok.

2013. nov. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Konzolok órák alatt túlmelegednek.Ráadásul PCn élvezhető a játék egy 21" 30.000ft HDMI monitoron, míg konzolon minimum egy 100.000ftos 82"oson.

(Visszatérve az Assassin's Creedre, irányítások szörnyűek konzolon, tetőn futni alig tudsz, fpsbe lőni lehetetlen)

2013. nov. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!