Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kontroller csata! Melyik...

Kontroller csata! Melyik konzol kontrollerét választanátok?

Figyelt kérdés

Szempontok:

Pontosság(joy)

Kényelem

Küllem

Az akku meddig bírja



2013. jún. 3. 17:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

XBOX 360


Nekem ez volt kényelmes.


Vezeték nélkülit nem vennék,mert havernál eleinte sokat szívtunk az akku-val.

2013. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
XBOX 360 :D jobban kézre áll! Nekem akkuval sem volt soha gondom.
2013. jún. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Azért az is írjon akinek nem csak box-al volt dolga... De köszi az eddigieket, gondoltam hogy ez lesz a válasz.


Kérlek szempontokra válaszoljatok!

2013. jún. 3. 17:47
 4/23 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mennyit változott a PS,nekem PS1 volt,Xbox után nekem borzalmas volt,egyátalán nem esett kézre.
2013. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ellevélemény.:) Szerintem PS3, nekem az sokkal jobban kézre állt, meg az akksi is beépített, nem zavar, stb. A joy szerintem teljesen jó, maga a kontroller is jól néz ki, nem olyan ormótlan mint a 360-é. Egyszerűen nekem ez jobb, de kinek mi:D
2013. jún. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ebből csak konzolharc lesz,senki nem fogja bevallani úgy se mert mindenki félti a konzolját,mindenki azt mondja ami neki van.Nekem volt mind a kettő PS-is meg xbox 360 is,xbox 360-nak jobb a kontrollere jobban kézre áll de viszont sokkal nehezebb mint PS-é,PSé nem olyan ergonomikus de könyebb,igazából mind a kettő tök jó jobb mint a PCnél az egér és a bill kombó szóval mind a kettő jó nincs jobb mindegyik jó valamiben
2013. jún. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kimondtad az elején a lényeget! Ezt akarom, hogy minnől többen írják, és vannak akik annak ellenére hogy xboy-ok(rövidítettem) bevalják, hogy a PS jobb. + egy kis felmérés, hogy melyikből van több eladva Magyarországon! :D
2013. jún. 3. 20:18
 8/23 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs,amúgy se tudják hogy milyen mert ha én pl xbox fan vagyok soha nem játszok PS-el tehát PS karral sem innentől pedig nincs választási lehetősége,meg amúgy is amit nagyon szeretsz nagyon elveteműlt is vagy így nem bírod bevallani hogy melyik is a jobb,az lenen a legjobb ha olyanok írnának akik mind a kettőt kipróbálták és nincs egy fix adott konzol amit kedvel vagy szeret.
2013. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Jah meg ha játszól is és tegyük fel csak kipróbáltad akkor sokan azt mondják hogy az xbox kar szar,közbe egyszer volt kezükbe de ez van a PS-nél is,ott is ezt mondják sokan hogy szar holott kb 1 órát se játszottak vele így semmi távpontod nincs róla,majd ha mind a két konzollal játszottal vagy 100+ órát akkor talán tud dönteni.
2013. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Több mint 10évig PS1,és PS2 volt utána váltottam Xbox360-ra, a kontrollere igazi felüdülés volt,a PS kontrollerek után,amúgy a PS3 kontrollere ugyan az mint a PS1-é legalább is formára semmit nem változott.Az hogy nem igazán jó,az is bizonyítja hogy a PS4 kontrollere teljesen át lett tervezve.

Nekem a nagy kezeim miatt sokkal jobb az Xbox360 kontrollere,és hosszútávon(játékban) az asszimetrikus elhelyezésű analóg karok pihentetőbbek,az ember hüvelyk ujjainak.

2013. jún. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!