Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kontroller csata! Melyik...

Kontroller csata! Melyik konzol kontrollerét választanátok?

Figyelt kérdés

Szempontok:

Pontosság(joy)

Kényelem

Küllem

Az akku meddig bírja



2013. jún. 3. 17:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akinek gyerek kezei,vagy kislány kezei vannak,azoknak jó a PS kontroller.

De egy nagyobb kezű embernek szenvedés,10év tapasztalat bőven elég volt,hogy rájöjjek,a hüvelyk ujjaim fáradtak el nagyon játék közben ezért nem szeretem a PS kontrollert az Xbox360-nál nem tapasztaltam 5-6 év alatt ilyen jellegű problémát.

Mivel kapható az Xbox360 kontrolleréhez (Play & Charge Kitt), nincs olyan probléma,hogy lemerül,mivel játék közben is tölthető.

Még annyit hogy Xbox360 kontrollere iszonyúan jól vissza adja lövöldözős gamek-nál egy-egy fegyver erejét némelyik olyat rúg vissza mint a ló pl.Borderlands 1-2 ,Fallout 3 stb..

A PS kontroller pedig olyan,mintha egy ázott kismacska remegne az ember kezében.

Ez a különbség a nagyobb teljesítményű rezgő motoroknak köszönhető az Xbox360-nál.

Még egy kis érdekesség,az első PS3-as kontrollerekben még rezgés sem volt,azt a funkciót csak a későbbi modellek kontrollereibe tették bele.

2013. jún. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Még a PS2 kontrollere is remeg, szóval az előző kamu volt...
2013. jún. 5. 15:23
 13/23 anonim ***** válasza:

Akkor olvas utána a dolgoknak mert nem kamu az első szériás PS3-om kontrollere nem volt rezgős.


Dualshock - PS1 (Vezetékes, Rezgő)

Dualshock2 - PS2 (Vezetékes, Rezgő)

Dualshock3 - PS3 (Wireless, Rezgő)

SixAxis - PS3 (Wireless, Mozgásérzékelős, Nemrezgős)


(Az összes Dualshock rezgős, erre utal a "shock" :D)

2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A kérdésedből ítélve nem sokat tudhatsz ezekről a dolgokról.

Ha tudnád,nem kérdeznéd én válaszoltam,de nem hazudok kis köcs.g.

2013. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
:) ezen nevetek egyet, elmagyarázták, elfogadtam! :)
2013. jún. 5. 15:58
 16/23 anonim ***** válasza:
A tudatlanságod az nevetséges.
2013. jún. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
:) remélem nem ciki nem felhúzni magam rajtad :D
2013. jún. 5. 16:17
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha nem "fityma" a neved akkor nem.
2013. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Én egy Logitech Dual Action boldog tulajdonosa vagyok. Régen volt PS1-em és PS2-m. De van Nintendo 64-em és Dreamcast-om, sőt volt dolgom Gamecube-al is.


Én a PlayStation féle controllert szeretem a mai napig a legjobban. A D-padjuk abszolút nyertő és PONTOS. Az analóg viszont jobb az Xbox360-on, igaz, a PS-é is teljesen használható. Személy szerint a Gamecube controllert is nagyon szeretem, nagyon kézbe simul, csak a d-padja nagyon kicsi szegénykének.


PC-re mai napig a Logitech féle PS dizájnú kontrollereket szeretem. Van egy jó kis hybrid is, [link] - Xbox360 gombok és talán kompatibilis is vele, de PS formájú. Abszolút nyerő lenne nekem.

2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja és hozzátenném, hogy hatalmas lapát kezeim vannak.
2013. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!