Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit vennétek? Xbox 360 Slim...

Mit vennétek? Xbox 360 Slim 250 GB vagy PS3 Super Slim 500 GB?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy konzolt de nem tudom melyiket vegyen és kíváncsi vagyok a véleményekre. A Call of Duty - Black Ops 2-t venném meg hozzá.


Xbox 360 Slim 250 GB:

[link]


PS3 Super Slim 500 GB:

[link]



2013. jún. 12. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha venni akarsz, inkább használtan nézelődj, mert itt van a nyakunkon az új konzolgeneráció, a régieket újonnan már szvsz nem nagyon éri meg megvenni. De ha újat akarsz, én ps3-at vennék.
2013. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És még milyen játékokon játszanál?Mert ha mondjuk, ha többségben olyan játékot ami mindkét platformon van, akkor Xbox-t és igen olcsóbban találsz használtan.
2013. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haverjaidnak mi van? azt vett mert akkor tudtok együtt multizni kiéve xboxbon ha nem fizetsz a netért mert ps3on ingyenes
2013. jún. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Multiért, nem a netért.De az Xbox Live, sokkal jobb mint ami PS3-nak van.
2013. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Fura én eddig azt hittem hogy net sincs ha nem fizetsz XD

És miben jobb a live hamár bővítem az ismereteim?:D

2013. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TaKy99 ***** válasza:

Miben jobb? Miben jobb?

Hát, hogy XBox! :)


Igazából most már (aszem 1 hónapja) a MS-is ad havi 2 free gémet a Live Gold-hoz, így szerintem egyforma...

Még annyit szoktak felhozni mellette, hogy játék közben beszélgethetsz az ismerőseiddel.

A hivatalos Sony nyilatkozatok szerint a PS4 debütálásával a PS Plus ezt is tudni fogja, viszont fizetős lesz a multi...


Úgyhogy tök egyforma a kettő.

2013. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jah olvastam hogy havi 5dollár lesz, viszont ahhoz kapunk majd 1-2 gamet? vagy csak a multi lesz annyi?
2013. jún. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A ps4-es?

Mivel PS+ kell a multihoz ezért az ár marad ugyan annyi és az ingyen játékok mennyisége is marad ugyanannyi csak ps4-en nem tudsz multizni plus nélkül de ez nem olyan nagy baj PS3 elvileg marad ingyenes.

2013. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!